fbpx

EŞYA DEPOLAMA

Eşya depolama deyince hepimizin aklına rutubetli ve izbe depolarda küflenmiş ve çürümeye yüz tutmuş eşyaların görüntüsü gelir. Oysa günümüzde bu yönde hizmet veren birçok profesyonel kurum bulunmaktadır. Son derece modern binalarda, 24 saat güvenli kamerası ile takip edilen düzenli ilaçlama ve havalandırmanın yapıldığı bu binalarda eşyaların korunmasına yönelik hizmet sunulmaktadır.

Uzun süre yaşadığı şehirden ayrılmak durumunda olanlar ve başka nedenlere dayalı olarak eşyalarının güvenli bir yerde tutmak isteyenler artık bu konuda uzman firmalardan yardım alıyor.  Depolama hizmeti veren kuruma başvurduğunuz takdirde, kısa süre içinde bir uzman gelip eşyalarınızın miktarını ve durumunu tespit ediyor ve ne gibi bir uygulamanın en sağlıklı biçimde eşyalarını koruyabileceği konusunda sizi aydınlatıyor. Eşyalarınızın sigorta bedeli, ambalajlama ücreti, nakliye ücreti ve depolama ücreti hakkında bilgi veren uzman kabul etmeniz halinde hemen sözleşmenizi hazırlayıp anlaşmayı tamamlıyor.

Ev Depolama

Eşya depolama uygulamalarında profesyonel ekipler gelip eşyalarınızı de monte ederek ambalajlıyor ve nakliyesini gerçekleştiriyor. Eşyalarınızın yerleştirileceği depoya ulaşan eşyalar,uzman kişiler tarafından itina ile yerleştiriliyor ve istediğiniz takdirde size özel kabin depo uygulaması hizmeti de sunuluyor ve eşyalarınızın bekletildiği deponun anahtarı sadece sizde bulunuyor. Böylece büyük paralar vererek sahip olduğunuz eşyalarınızı gönül rahatlığı içinde emniyette bırakmış oluyorsunuz. Evinizin içinde ki fazla olan eşyalarınızı bina altlarında veya merdiven altlarında çürütmeyin bizi arayın aylık uygun fiyatlarla istediğiniz kadar depolayabilirsiniz. Hemde tüm depolarımız garantili ve sigortalıdır depo görevlimiz tarafından da korunmaktadır herhangi bir ihtiyaç anında bizimle iletişime gelip eşyanızı alabilirsiniz yada biz size en kısa sürede istediğiniz ürünü getirip teslim ederiz.

Oda Depo

Genelikle tüm depolarımız oda sistemlidir oda tipli depo ile kişisel eşyalarınızı istediğiniz zaman koyabilirsiniz. İstediğiniz zamanda eşyalarınızı çıkarabilirsiniz.  Eşya depolama uygulamaları da tıpkı ev taşımacılık gibi son zamanlarda en fazla ilgi göre uygulamalar arasında yer almaktadır.  Eşyalarının bırakmak durumunda olan insanların hassasiyetini bilerek hizmet veren depolama firmaları, her açıdan size güvence vermekte ve eşyalarınızın sigorta işlemleri yine bu hizmeti veren firmalar tarafından gerçekleşmektedir.  Bu gibi depolama firmalarında eşya depolamanın yanı sıra özel eşya depolama, arşiv ve evrak depolama ve antika depolama hizmetleri de sunulmaktadır.

Sigortalı Eşya  Depolama

Hem taşıma hemde uzun süreli eşyalar depolandığı zaman ister istemez küflenme ve nem oluşmaktadır. Depo tercihinizi her zaman yüksek giriş veya birinci katlar olarak tercih ediniz giriş katlar her zaman eşyalarınızın başına her an bir şey gelebilir korkusu içinizde olmasın. Güvenli ve sigortalı depoları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  Sizin için hem sigortalı hemde birinci katları tercih ettiğimiz ODA sistemli 7724 güvenlik ve sigortalı bir şekilde eşyalarınızı güven rahatlığıyla istediğiniz süre kadar  eşyalarınızı depolayabilirsiniz. depolarımızın bakımı aylık depo görevlimizi tarafından düzenli bir şekilde yapılmaktadır.  Sigortalı eşya depolama alanlarımız ile hem nakliyesi hemde depolarımız daha güvenli ve daha kullanışlıdır. biz eşyalarınızı depoya almadan önce tüm eşyaları depo sigortası ile sigortalayıp daha sonra depolarımıza boşaltıyoruz.

 

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Yorumunuz nedir ?
16Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 4.4 değerlendirmeden 5 (göre 15 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara