fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyanın durumuna göre, Semtine göre, bina içi asansör durumuna göre nakliye fiyatımız değişmektedir.

Personellerimiz evinizde neler söktüyse aynı şekilde yeni evinizde yapmaktadır. (duvara asılması gereken ürünleriniz ise sökmesini ücretsiz yapıyoruz montajı ise ek ücretleyapıyoruz)

 Eşyanın durumuna göre değişmektedir. Ortalama 5 ile 6 saat sürebiliyor.

İstanbul ve Ankara içerisinde eşya depolama mevcuttur. Aylık veya yıllık olarak istediğiniz süre kadar eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Anlaşma sağladığımız takdirde  gönderim sağlıyoruz. Yada dilerseniz nakliye esnasında da verebiliyoruz.

Türkiye’nin her yerine Hizmetimiz vardır. Şehir içi olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli diğer iller ise şehirler arası olarak hizmetimiz vardır.

Şehir içinde taşımanız bittikten sonra  ödeme yapıyorsunuz. Şehirler arasında %50 yükleme esnasında geriye kalan eşya teslim aldığınızda  yada kredi kartı, EFT ve havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kesinlikle Tüm yapmış olduğumuz taşımalar sigortalıdır. (Yükleme, aktarma boşaltma rizikoları teminata dahildir.) 500 tl altındaki hasarları firmamız karşılamaktadır. 500 TL üstü olaşan hasarları %100 sigorta firması karşılamaktadır. Sigorta teminatı 50,000 TL’dir. Poliçe numarasını sizinle paylaşarak kendinizde sigorta acentesinden teyidini alabilirsiniz.

Evet şehir içi taşımanızda 5 gün  önceden şehirler arası taşımalarınız ise 7 gün önceden rezervasyon oluşturmanız gerekiyor.

Tüm personellerimiz her işe gidişinde ateş ölçümü yapılmaktadır. Çalışma esnasında maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaktayız. Araçlarımızda dezenfektan ve kolonya  bulundurmak zorundayız. Araçlarımız her iş dönüşünde dezenfektan bakımı yapılmaktadır.

İstanbul içerisinde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz vardır.

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara