fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Telefon aracılığıyla veya WhatsApp aracılığıyla vermiş olduğumuz fiyat ortalama fiyatlardır. Net fiyat için ürünlerin fotoğraf ya da videolarına ihtiyacımız vardır.

Eşyanın durumuna göre, Semtine göre, bina içi asansör durumuna göre nakliye fiyatımız değişmektedir.

Bizler anlaşma esnasında ufak kapora alıyoruz iptal  gibi durumlarda kapora yanıyor erteleme gibi durumlarda yeniden fiyatlandırmamız gerekiyor (bir iki günlük ise sorun olmaz)

Sözleşme ve sigorta poliçesini önden iletiyoruz. Gerekirse listeleyip mevcut eviniz de şuan da nasılsa yeni evinizde de aynı şekilde teslim edilecektir.

Servisi çağırıyorsunuz servis tutanak tutuyor bizlere iletiyorsunuz bizlerde sigorta ekspertize yönlendiriyoruz. Süreci bizler ve sizler dosya hasar numarasıyla takip ediyoruz. ( Her hasarda ürün başına 1500 TL muafiyet bedeli düşürüyor Sigorta firması)

Personellerimiz evinizde neler söktüyse aynı şekilde yeni evinizde yapmaktadır. (duvara asılması gereken ürünleriniz ise sökmesini ücretsiz yapıyoruz montajı ise ek ücretleyapıyoruz)

 Eşyanın durumuna göre değişmektedir. Ortalama 5 ile 6 saat sürebiliyor.

Ufak tefek eşyaların yerleştirmesini maalesef yapamıyoruz ama büyük eşyaları evinizde nasıl aldıysak aynen o şekilde kurulu montajını yapıp sizlere teslim ediyoruz.

İstanbul ve Ankara içerisinde eşya depolama mevcuttur. Aylık veya yıllık olarak istediğiniz süre kadar eşyalarınızı depolayabilirsiniz.

Fiyat toplaması gibi durumlar bazen olduğu için bizler önden keşif ücreti 2000 TL ön ödeme alıyoruz. Anlaşma sağlandığında kapora olarak sayılır. Ama anlaşma sağlanılması Keşif ücreti sayılır.

Yükleme boşaltma ve araç üzerinde oluşabilen hasarları karşılayan sigortamız vardır. (Anlaşma esnasında sigorta poliçesini sizinle paylaşıyoruz) Sigorta teminatı 150.000 TL

Anlaşma sağladığımız takdirde  gönderim sağlıyoruz. Yada dilerseniz nakliye esnasında da verebiliyoruz.

Türkiye’nin her yerine Hizmetimiz vardır. Şehir içi olarak İstanbul, İzmir ve Kocaeli diğer iller ise şehirler arası olarak hizmetimiz vardır.

Şehir içinde taşımanız bittikten sonra  ödeme yapıyorsunuz. Şehirler arasında %50 yükleme esnasında geriye kalan eşya teslim aldığınızda  yada kredi kartı, EFT ve havale ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kesinlikle Tüm yapmış olduğumuz taşımalar sigortalıdır. (Yükleme, aktarma boşaltma rizikoları teminata dahildir.) 500 tl altındaki hasarları firmamız karşılamaktadır. 500 TL üstü olaşan hasarları %100 sigorta firması karşılamaktadır. Sigorta teminatı 50,000 TL’dir. Poliçe numarasını sizinle paylaşarak kendinizde sigorta acentesinden teyidini alabilirsiniz.

Evet şehir içi taşımanızda 5 gün  önceden şehirler arası taşımalarınız ise 7 gün önceden rezervasyon oluşturmanız gerekiyor.

Eşya durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Sabah saat 8.00 ile 9.00 arasında başladığımız var sayarsak akşam 17.00 ile 18.00 arasında bitmiş olur. bazen farklılık gösterebiliyor. (Şehirler arasında farklılık gösterebilir.)

Eşya durumuna göre değişkenlik gösteriyor ama genellikle bir günde bitmiş olur.
( Şehirler arasında farklılık gösterebilir.)

Sitenin araç giriş çıkış saatlerinde kısıtlama varsa ertesi gün devam edilir. Buda anlaşmış olduğumuz ücretin %80 fiyat artışıyla bir sonraki gün yapılır.

Bina içinde ki asansörler tamamen kullanılmasa ek ücret karşılığı dış cephe asansör kurulumu yaparız. (Aşırı yüksek katlar için modüller asansör yok)

Araç binaların önüne yanaşmama gibi durumlar, bina içi asansör kullanmama gibi durumlar, farklı adreslerin söylenmemesi, araç kapı önüne yanaşmama durumlarda ek ücret talep etme hakkımız vardır.

Nakit, banka transferi ve kredi kartı ödemesi( %8 komisyonla kredi kartı geçerlidir.

Anlaşmamız dışında kesinlikle gizli, sürpriz fiyat farkı yok

Streç film, köşe bent sanayi tipli özel üretilen çift katlı Kraft kağıt havalı naylon patpat ile eşyaların oluşabilen darbelere karşı önlem alıyoruz .

Özel yapım ürünler ve duvar montaj fiyata dahil değildir. Onun dışında normal yatak odası takımı beyaz eşyalar, salon takımı vb eşyalar hizmet içerisinde vardır.

Özel eşyalarınız ve hassas eşyalarınız taşıma işlemine başlamadan ilk baştan nakliye aracına konulur. ( Bagaj kısmı daha güvenli)

Plastik kutularimiz mevcut tüm kırılacak ürünleri pıt pıt ile tek tek sarılıp kutularının içerisine yerleştirmesini yapıyoruz.

Birinci sınıf Kraft kağıt havalı naylon patpat malzemedir Instagram sayfamızdan kullanmış olduğumuz malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Bizler kayıt oluşturduğumuzda taşıma günü ve saati sizlere zaten bildiriyoruz taşımamıza bir gün kala teyit amaçlı arıyoruz yada WhatsApp dan mesaj atıyoruz. Eğer aramasak veya mesaj bile atmasak dahi sabah anlaşmış olduğumuz saat de adresinizde ekibimiz hazır olur.

Büyük eşyaların montaj ve de montaj hizmetleri dahildir.

Duvar montaj işlemleri örnek TV ünitesi ayna tablolar bunlar sökmesi ücretsiz montajı ücretlidir.

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara