fbpx

Hakkımızda

Demtaş Nakliyat olarak müşterilerimize kolay, hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti vererek sektörde liderliğimizi koruyoruz.

Misyonumuz Vizyonumuz

Misyonumuz

Hizmet aldığınız şirketlerin kalitesi, amaçları ve vizyonları kesin olarak önem taşımaktadır. Çünkü sizler misyonunu geliştirmek isteyen ve bu doğrultuda müşterilerine hizmet sunan ekipleri tercih ettiğiniz zaman onların farkını da çok kısa sürede göreceksiniz. Biz taşımacılık iş dalında kendi amaçlarımız doğrultusunda sizleri mutlu edecek hizmetler sunmaktayız. Kendimizi sürekli geliştirdiğimiz için sizin bizden ne tür hizmetler istediğinizi anlaya bilmekteyiz. Bu yüzden sizlerde isteklerinize cevap verebilecek kapasitede firmamızı tercih ederek nakliyat konusunda her türlü çalışmaları yaptırabilirsiniz. Ekip olarak uluslar arası taşımacılık hizmeti bile sunduğumuz için sizlerin güvenerek seçebileceği bir firma konumundayız. Asla sıkıntı yaşamayacağınız bir ekip ile çalışarak istediğiniz yerlere eşyalarınızın taşıma gereksinimlerini giderebilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Ofislerinizde veya evlerinizde kullandığınız eşyalarınız sizler için gerçekten çok önemlidir. Bu yüzden eşyalarınızın kırılmadan, zarar görmeden taşınması için daha profesyonel ekipleri tercih etmektesiniz. Her zaman seçiminizi bizden yana kullanarak anlayış ve hizmet yönünden sizi sevindirecek ekibimiz ile çalışmalısınız. Kesintisiz olarak sizlere fırsat veren firmamız öncelikle taşımacılık hizmetini kesinlikle eski usuller ile değil de vizyonu gereği daha teknolojik sistemler çerçevesinde yürütmektedir. Böylelikle sizlere ait eşyalarınızda kesinlikle hiçbir zarar görmeden bulundukları alanlardan çok rahat bir şekilde taşınmaktadır.  Sistemi kuran elemanlarımız sizlere sunacağı hizmetler hakkında çok detaylı bilgiler vererek gönlünüzü rahatlatmaktadır. Ekibimizin taşıdığı eşyalarınıza kesinlikle bir zarar gelmeyecektir. Çünkü çok üstün hizmetleri belirli sınırlar içerisinde firma olarak size sunmaktayız.  Sizlerde hayatınızın akışını değiştirecek firmalar ile çalışmak ister misiniz? Eğer daha verimli hizmetler aldığınız kurumları tercih etmek isterseniz bizim ekibimiz sizlerin adına en uygun firmadır. Hiç sorun yaşamadan rahatlıkla servisimizi seçip çalışmalara başlatabilirsiniz. Her şeyin sizin bizim gibi uzman bir adresi ziyaret etmeniz ile başlayacaktır.

 

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara