fbpx

Hizmetlerimiz

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sektörünün Öncü İsmi   İstanbul Ataşehir’de olan evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un bütün bölgesine 7/24 hizmet vermektedir.

Devamı..

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat şirketimiz Türkiye ve Dünyanın her bir yerine kaliteli ve güler yüzlü personellere hizmet vermektedir.  Şehirler Arası Nakliye hizmetlerimiz her zaman kaliteli ve kurumsaldır. Bizi aradığınız takdirde nereden olursanız anında istediğiniz gün ve saat’de taşıma için adresiniz deyiz.

Devamı..

 

 

 

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı 11990’Dan Beri Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmetleri 1990 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan Demtaş evden eve nakliyat  ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştur. Ofis taşıma hizmeti kurumsallık ister, kalite ister,  kaliteli kurumsalın adresi Demtaş Nakliyat’tır.

Devamı..

Demtaş Depolama

Eşya Depolama

Demtaş Eşya Depolama  Tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen Demtaş eşya depolama hizmeti kapsamında farklı boyutlara sahip olan ve içeriğinde de değişik odaları bulunan depolar altında tüm değişik eşyalar güvenli bir şekilde tutulmaktadır.

Devamı..

 

Demtaş Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşıma, aşırı derecede ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada can ve mal kaybına sebebiyet verebilen ciddi bir hizmet türü olmakla beraber bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı ve profesyonel ekipman ve araçlarla çalışmalidir.

Devamı..

 

 

 

Demtaş Nakliyat Araçlarımız

Parça Eşya Nakliyat

Demtaş Parça Eşya Taşıma Taşınma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için, nakliyat dünyasında en iyi hizmet anlayışını benimseyen şirketler benimsenmelidir. Parça eşya taşıma hizmeti ile istediğiniz yere istediğiniz eşyanızı güvenle gönderebilirsiniz.

Devamı..

 

Eşya Paketleme

Ambalajlama

Demtaş Ambalajlama  Ev ya da iş yerleri ile birlikte daha birçok farklı durum adına nakliyat işlemleri gerçekleştirirken ambalajlamanın önemi oldukça büyüktür. Hasarın önüne geçilecek en büyük unsur eşya paketlemedir. Kaliteli paketleme hem eşyanıza zarar vermez hemde binanın duvarlarına  kaliteli ambalajlama için bizi arayabilirsiniz.

Devamı..

 

 

Mesaj gönder
1
5 Dakika da teklif al
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?