fbpx

Demtaş evden eve taşımacılık hizmetleri nasıl yapılır?  Evden eve taşınmada uzman ekipler ve taşıma işine uygun araç kullanımı ile evden eve taşımacılık firması taşıma işlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sağlıyor.

Taşınma süreci normalde çok masraflı bir durum olmasına rağmen Demtaş evden eve taşımacılık firmasının kendisini tercih edecek kişilerin maddi yönden zor durumda kalmaması adına sağlamış olduğu taşıma, araç paketleme gibi hizmetlerinden ortalama bir ücret almaktadır.

Demtaş Evden Eve Taşımacılık Nasıl Yapılıyor?

Evden eve taşınma işlerini sadece şehir içi değil şehirlerarası da müşterilerini sunan Demtaş evden eve taşımacılık şehirlerarası yapmış olduğu taşıma işlerinde eşyaların hasar görmemesi adına çift kat paketleme ile taşıyıp en uygun kampanyalarla gerçekleştirmektedir. Taşınma işlemi aynı gün içerisinde tamamlanıp. Ücret tüm işler bittikten sonra alınmaktadır.

Taşınacak eşyaların sayısına ve büyüklüğüne göre nakliye araçlarının bulunduğu Demtaş Nakliyat taşımacılık işinde müşterilerinin memnun kalması için en iyi şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. 24 saatlik hizmet hattı ile her an iletişime geçebilirsiniz.

Sahip olduğu uzman ekipler ile evden eve taşımacılık işini en iyi şekilde güvenli ve kaliteli bir şekilde sağlamaktadır.

Taşıma işlerini bulundurduğu uzman ekipler ile gerçekleştirmektedir. 5-6 kişilik bir ekip ile tüm evin taşınmasını sağlayan Demtaş nakliyat tüm çalışanlarının ayrı uzmanlık alanı ile bu işi kaliteli ve hızlı bir şekilde sağlıyor. Mobilyalar için özel marangoz ustası, beyaz eşyalar için tesisat ustası bu eşyaların montajlarını sökümünü doğru bir şekilde gerçekleştiriyor. Geri kalan ekip arkadaşları ise eşyaların paketlenip taşınmasını sağlıyor.

Tüm ekiplerin başında çalışan arkadaşlarımızı doğru bir şekilde yönlendirecek ekip başı bulunmaktadır.

Eşyalar sökülüp paketlendikten sonra taşıma işinin bitmesiyle yeni eve ulaştığımız da sökülen eşyalar tekrar monte edilerek eski hallerine getiriliyor.

Fiyat Hesaplama

Taşınacak eşyaların miktarına göre ve sizlere sorduğumuz birkaç soru ile hesaplama yapıyoruz. Hesaplama yapılırken fiyattı belirleyen en önemli etken çalışan ve gider maliyetleri bununda dışında firma en düşük kar payı ile kendini pay almaktadır. Ücret nakit veya banka hesabı üzerinden alınmaktadır.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara