fbpx

Esenler evden eve nakliyat firması Demtaş Nakliyat taşınma güvencesi veriyor mu? Nakliyat işletmelerinde firmaların taşıma öncesinde güvence vermesi önemlidir. Bunun için taşınacak eşyaların ekspertiz aracılığı ile değer tespiti yapılmalıdır. Değer tespiti yapılan eşyaların taşıma sırasında zarar görme riski ortadan kalkmaktadır. Ekspertiz tarafından tespit edilen değer üzerinden eşyalar sigortalanmaktadır. Sigortalama işlemi, müşteriler için koruyucu bir önlemdir.

Sektörde faaliyet gösteren kaliteli nakliye firmaları, nakliye hizmetine ilişkin tüm süreci yazılı sözleşme ile hukuksal olarak güvence altına almalıdır. Taşıma hizmetlerinin net bir şekilde sınırlarının çizilmesi, hizmetin kapsamını belirlemede son derece önemlidir. Hizmetin sınırlarının çizilmesi ve hizmet fiyatının yazılı bir şekilde ortaya koyulması, sonraki süreçte hizmet ve fiyat anlaşmazlıklarının yaşanmasını önleyecektir. Evden eve nakliyat firmaları tercihinde hizmet sözleşmesi yapan firmalar göz önünde bulundurulmalıdır. Evden eve nakliyat firmamız Demtaş Nakliyat bu firmaların başında gelmektedir.

Esenler Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Esenler evden eve nakliyat hizmetlerinin olmazsa olmazları nelerdir? Demtaş Nakliyat neler sunuyor? Nakliye hizmetinin ifası sırasında hizmet sunan firmaların kesinlikle uygulaması gereken bazı eylemler bulunmaktadır. Bu eylemler hizmet güvencesini garanti altına almaktadır. Nakliye sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar genel olarak şunlardır:

  • Anlaşılan tarih ve saatte nakliye hizmetine başlamak,
  • Taşınacak eşyanın kapasitesine uygun nakliye aracı temin etmek,
  • Eşyaların dayanıklı ambalajlar ile paketlenmesine özen göstermek,
  • Taşıma sırasında kalifiye elemanlar görevlendirmek,
  • Mobilya sökülmesi ve geri montajında işi bilen personel tercih etmek,
  • Nakliye hizmetleri için yazılı sözleşme yapılmasına hassasiyet göstermek,
  • Taşıma öncesinde taşınacak eşyaların değerini tespit etmek ve değer doğrultusunda sigorta işlemlerini yerine getirmek.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar kaliteli hizmeti uygun fiyat karşılığında yaparak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olmalıdır.

Demtaş Nakliyat tüm bu şartları karşılamaktadır. Telefon numaramız: 444 4 703

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara