fbpx

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri nelerdir? Ekspertiz raporu alınıyor mu? Firmamızda ekspertiz nedir ve ekspertiz raporu gibi konumuza daha sonra geçeceğiz. Bir sonraki başlığımızda sizlere bu bilgileri vereceğiz. Şimdi bir başka hizmetimizden bahsedeceğiz. Firmamız için monte ve de monte işlemleri, deneyimli ve uzman elemanlarımızca yapılır.

Demonte ve monte işlemi profesyonel uzmanlarca yapılan bir işlemlerdir. Mobilya türü eşyalar kısa süreliğine uzmanlarca de monte edilir. Sökülen parçalar, itina ile paketlenir. Daha sonra patpatlar ile mobilyanın dışı dikkatlice kaplanır. Sonrasında ise yeni evinizde monte işlemi başlar ve marangoz ekibimiz monteleri yapar.

Her şey mobilya tarzı eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi içindir. Zaten de itina ile paketleme sonucu de monte edilmiş eşyanız zarar görmez. Yeni evinizde, sağlam bir şekilde kurulumları yapılır.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Ekspertiz Raporu

Ekspertiz raporu hizmetini, deneyimli eksperlerimiz itina ile yapmaktadır. Ekspertiz nedir diye bu anlamda bir merakınız olabilir. Bu kişiler eşyanın taşınacağı yerde genel anlamda bir analiz yaparlar. Bu analizde eşyanın zarar görmemesi adına risk analizleri yapılır. Ayrıca bu aşamada eşyanın sayısı da belirlenir.

Daha sonra eşyalarınıza uygun araçlar hazırlanır. Ne kadar sayıda elemanın, süreç içerisinde yer alacağı da raporlamada bulunur. Ekspertiz raporu ve ekspertiz nedir sorularına firmamız bu şekilde yanıt verebilmektedir. Tüm fırsatlardan yararlanmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat konusunda birçok firma farklı fiyat tarifeleri çıkarmaktadır. Bunun için, iyi araştırma yapmalı ve doğru firmayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde oldukça pişman olabilirsiniz. Halbuki evden eve nakliyat fiyat al seçeneğimiz ile hizmetimizi uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Üstelik kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmetlerimize sahip olacaksınız.

Demtaş Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize en ekonomik ücretleri yansıtıyoruz. Fiyatlandırma eşyalarınızın miktarına ve adres mevki durumuna göre değişmektedir. Nitekim bu fiyat değişikleri tamamı ile harcamalara göre olan durumlardır.

Uzun yol ve bol eşya; fazla benzin ile fazla işçilik anlamına gelmektedir. Kesinlikle sizlerden, bunlar dışında ekstra bir ücretlendirme istenmez. Firmamız böyle bir anlayışa sahip değildir.

Firmamız her zaman sizin dostunuz olarak kaliteli, uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. 444 4 703 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara