fbpx

Moda Evden Eve Nakliyat firması olarak uzun yıllardır sektör içerisinde yer alıyoruz. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren taşınma işlerinizin güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesi adına çalışıyoruz. Firma olarak profesyonel anlamda hizmet veriyoruz ve sürekli olarak gelişen teknolojiyi takip ederek taşınma sırasında kolaylık sağlamak adına ekipmanlarımızı geliştiriyoruz. Tamamen en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve işinde uzman ustalarımız ile eşyalarınızın taşınmasını sağlıyoruz.

Firma olarak evlerinizde, iş yerlerinizde gerçekleşecek olan taşınmalarda var olan tüm tesisat, montaj işlerini doğru ve düzgün bir şekilde gerçekleştirmek adına her alanın kendi ustası bulunmaktadır. Sökümünü gerçekleştirdiğimiz her eşyayı yeni yerleri montaj ederek teslim etmekteyiz.

Moda Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Firma olarak iki şekilde taşınma hizmeti sunuyoruz. İster asansörlü nakliye hizmetimizi tercih edebilir, isterseniz de asansörsüz nakliye hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Son zamanların en popüler nakliye hizmeti ise asansörlü nakliyedir. Asansörlü nakliye daha hızlı ve daha güvenli taşınmanıza yardımcı olacaktır.

Moda Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm müşterilerimizin sunmuş olduğumuz hizmet yararlanmasını istiyoruz ve vermiş olduğumuz tüm hizmetleri herkesin kesesine uygun olacak şekilde belirleyerek en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Firma olarak fiyat belirlerken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar; oda sayısı, eşya sayısı, kullanacağımız paketler, ambalaj ürünleri, göndereceğimiz ekip sayısı ve verilecek hizmettir. Tüm bunlar göz önüne alınıyor ve ona göre bir fiyat belirleniyor.

Uygun fiyatlar ile sunmuş olduğumuz nakliye hizmetini alarak güvenli, kaliteli ve hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Taşınacak olan tüm eşyalarınız zarar görmemesi adına en iyi şekilde ambalajlanmakta ve paketlenmektedir. Eşyalarınızın tamamen korunaklı hale getirildikten sonra taşınmaktadır.

Artık taşınırken yaşadığınız kuşkulardan uzak bir taşınma istiyorsanız yapmanız gereken Moda Evden Eve Nakliyat firması olarak bizi tercih etmenizdir. Firma olarak uzun yıllardır sektör içerisinde yer alıyor ve profesyonel anlamda nakliye hizmeti veriyoruz. Tamamen müşteri memnuniyeti adına eşyalarınızın en iyi şekilde korunaklı bir şekilde paketliyor isteğinize göre asansörlü veya asansörsüz bir şekilde taşıyoruz. Güvenli, kaliteli ve hızlı bir taşınma hizmeti almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara