fbpx

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylar. Evden eve nakliyat hizmetleri sırasında büyük çaplı mobilyaların doğru yöntemlerle zarar görmeden de montajı yapılmalıdır. Nakliye firmaları de montaj işlemleri için işinin ehli personel görevlendirmelidir. Yanlış de montaj uygulamaları mobilya parçalarının zarar görmesine hatta kullanılamaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Nakliye firmalarının de montaj hizmetleri kadar, mobilyaların ambalajlanma işlemlerine de azami ölçüde önem vermeleri gerekmektedir.

Doğru ve sağlam ambalajlarla paketlenmeyen eşyalar, nakliye sırasında çizilebilmekte ve hatta bazı durumlarda kırılabilmektedir. Bu nedenle eşyaların dayanıklı paketlerle usulüne uygun olarak sarılması gerekmektedir. Nakliye sırasında kullanılan araçların yeterli kapasiteye sahip olması bir diğer önemli husustur. Taşınacak eşyanın kapasitesine uygun olmayan araçlar, eşyaların zarar görmesine yol açabilir. Yeterli nakliye araç filosuna sahip olan firmalar, bu anlamda hizmet sunumunda fark yaratmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunan Firmalar Güvence Verir mi?

Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında hizmete ilişkin müşterilerine yasal güvence veren firmalar tercih edilmelidir. Bunun için nakliye hizmeti öncesinde, taşınacak eşyaların ekspertiz tarafından değer tespiti yapılmalıdır. Değer tespitine göre de eşyaların sigorta edilerek taşıma sırasında ortaya çıkabilecek risklere karşı koruma altına alınması gerekmektedir. Nakliye hizmetine ilişkin yasal sınırların belirlenmesi için hizmet öncesinde yazılı sözleşme de yapılmalıdır.

Yazılı sözleşme yapıldığında hizmetin kapsamı net bir şekilde ortaya koyulmakta ve hizmete ilişkin daha sonradan herhangi bir fiyat farkının ortaya çıkması da önlenmektedir. Nakliye hizmeti sunan firmaların yeterli sayıda personelle hizmet vermeleri ve nakliye hizmetleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için yeterli önlemleri almaları gerekmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti sırasında, müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti uygun fiyatlarla sunan firmalar her zaman tercih edilmektedir.

Demtaş nakliyat firması olarak sigortalı, güvenceli ve işinin ehli personeller ile evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Telefon numaramız: 444 4 703

7 gün 24 saat istediğiniz zaman bizi arayabilir hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara