fbpx

Asansörlü nakliyat indirme işlemi nasıl yapılır? Nakliye hizmetlerinde taşınması problem olan ağır eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar ve benzeri eşyalar asansörlü araçla indirilmektedir. Asansörlü nakliyat işleminde ağır eşyalar kabine yerleştirilir ve indirme işlemi saniyeler içerisinde gerçekleşir.

Ağır eşyaların indirilmesinin ardından, cam, avize, seramik ve porselen eşyaların indirilmesine geçilir. Bu eşyaların kutuları dikkatli bir şekilde kabine yerleştirilir. Yükleme işleminde bu eşyalar en üst kısımlara yerleştirilir ve güvenliği sağlanır. Asansörlü özelliğe sahip aracımız, saatlerinizi hatta günlerinizi alacak asansörlü taşıma işini kısa sürede gerçekleşmesinde etkilidir.

Asansörlü Araç Yeni Adreste de Kullanılır

Güvenli ve sorunsuz bir şekilde eşya taşımanın ilk önemli maddesi her iki adreste gerekli tedbirlerin alınmasıdır. Eşyanın taşınacağı adres ve eşyanın indirileceği yeni adres asansörlü taşıma keşif ekibi tarafından incelenir. Eşyaların yeni adrese indirilmesi işleminde de asansörlü araçlar kullanılır. Asansörlü araçlar aşağıdan yukarıya doğru sorunsuz bir şekilde eşya taşıyabilir. Öncelikle üst kısımdaki hafif ve hassas eşyaların kutuları indirilir. Daha sonra ise ağır eşyalara geçilir.

İkinci aşamada ise kırılabilir eşyalar indirilir ve bu eşyalara ait kutular en üste yerleştirilir. Asansörlü aracın özel kabini son derece güvenlidir. İndirme işleminde yükleme ve kapalı araca asansörlü taşıma ekibi de tecrübelidir. Bu kategoride yeterli tecrübeye sahip olmayan elemanlar eşyalara zarar verebilir. Eşyalarınızın güvenle yerine ulaşabilmesi için asansörlü taşıma hizmetinde profesyonel kişilerin tercih edilmesi önemlidir.

Nakliye işlemlerinde tercih edilen yük araçlarının ve asansörlü araçların bakımı firmalara aittir. Firmalar sanayi bakımının yanı sıra aynı zamanda vergi, sigorta ve eleman maaşını da ödemektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda hareket eden taşıma ekibi, asansörlü aracı eşya indirme ve eşyaları yeni adrese çıkarma işlemlerinde kullanmaktadır.

Merdivenlerde kaybedilen zaman ya da eşyaların ya da mobilyaların merdiven köşelerine çarpmasının da engellendiği asansörlü taşıma seçeneği de günümüzde birçok nakliyat firmasının da tercih ettiği konular arasında da yer almaktadır.

İstanbul, İzmir veya Ankara gibi büyük şehirlerde birçok kişi ya da iş yeri sahibi yüksek katlarda da bulunmaktadır. Aynı şekilde yüksek katlı bir yerden farklı bir bölgedeki yüksek bir kata taşınmak isteyen kişiler de bu hizmeti kullanabilir. Asansörlü taşıma hizmeti sunan Demtaş Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Demtaş Nakliyat olarak güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 0 değerlendirmeden 5 (göre 0 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara