fbpx

Eşyaların Taşınmasında Keşif Hizmeti  Eşyaların taşınmasında keşif çok önemlidir. Özel eşyaların nakli konusunda deneyimli ve tecrübeli çözüm seçeneğine sahip olan evden eve nakliyat firmaları, işin uzmanı personellerle, modern araçlarla ve etkili yöntemlerle hizmet vermektedir. Profesyonelliğin iş kalitesini doğrudan etkilediği bu sektörde uzmanlık, deneyim ve profesyonel yöntemler ön plandadır. Eşyaların paketlenmesinde yapılan hatalar, modelsiz yük araçlarından oluşan filo ve işi bilmeyen kişilerden oluşan ekip, ev taşıma hizmetini olumsuz etkilemektedir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de profesyonellik ön plandadır. Asansörlü araçların piyasaya çıkması ile birlikte evden eve nakliye sektörü başlı başına bir sektör haline gelmiştir.

Paketlemeden, yüklemeye, taşımadan teslimata kadar bütün aşamalar bu sektörde ayrı ayrı etiketlendirilmektedir. Ekspertiz hizmeti esnasında müşterinin şartları kabul etmesi durumunda sözleşme imzalanmaktadır.

Eşyaların Taşınmasında Keşif Hizmetinin Önemi

Nakliye hizmetinin bütün kategorilerinde taşınacak eşya ve taşınacak yerin incelenmesi işlemi en önemli konulardan biridir. Evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilen keşif hizmeti, nakliye hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Keşif hizmetinde öncelikle taşınacak eşyanın miktarı, özellikleri ve hacmi göz kararı incelenmektedir. Yapılan incelemenin ardından en uygun yük aracı tespit edilmektedir. Taşınacak eşyaların hassas olması durumunda bu eşyaların içi köpüklü kutulara yerleştirilmesi ve özel yöntemlerle taşınması önemli bir konudur.

Özel paketleme işlemi ile birlikte eşyaların taşınması esnasında meydana gelebilecek zararlar maksimum önlenmektedir. Çizilebilecek eşyalar naylonla sarılmaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyaların özel kutulara yerleştirilmesi işlemi, eşyaların güvenliği için önemlidir. Müşteri isterse bu hassas eşyalar sigortalanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinin diğer önemli bir konusu marangoz hizmetidir. Marangoz hizmetinde parçalara ayrılabilen mobilya, dolap ve benzeri eşyalar uzman marangozlarımız tarafından parçalara ayrılmaktadır. Parçalara ayrılma işleminin sonunda ise parçalar naylonlara sarılmaktadır. Naylonlara sarma işlemi ile birlikte eşyaların çizilme riski de ortadan kalkmaktadır.

Ev, ofis gibi yerlerde önceden yaptığınız taşıma işlemleri zor ve oluşabilecek sorunlar karşısında eşyalarınızın zarar görebildiği bir işlemdi. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ve Taşıma Firmaların artmasıyla birlikte taşıma işlemlerinde bu sorunlar en aza indi. Bir taşıma işi yapmadan önce tercih edeceğiniz Evden Eve Nakliyat Taşıma firmasının iyi olması güvenli ve sundukları resmi sözleşme ile gerçekleşebilir. O yüzden bir firma seçmeden önce size yukarıda söylediğimiz maddeler ile hizmet sunuyor ve daha önce o firma ile çalışanlar tarafından olumlu dönüş olması taktiğinde tercih edebilirsiniz. Bilmediğiniz bir firmayı tercih ederek sorunlar oluşabilir ve eşyalarınız zarar görebilir.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara