fbpx

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz İstanbul’un metropol olan kenti Ataşehir kaliteli ve profesyonel hizmeti hak etmektedir. Firmamızı aradığın takdirde sizlere ücretsiz eksper hizmeti vererek
eşyanızın durumuna göre ekspertiz personel tarafında fiyat ve sizlere nasıl hizmet sunacağımızı ayrıntılı bir şekilde anlatıp sizin onaylamanız
ile karşılıklı mukavele yapılıp sizin tarafınızdan ufak kapora bırakıp taşıma için gün ve saat belirlenip
taşıma gününüzde hem müşteri temsilcimiz hem de ekspertiz tarafından ne tür hizmet
verdiğimizi sadece lafta değil sizlere a dan z ye kadar paketleme sarılma yapılıp
diğer tarafa götürülüp aldığımız gibi sizlere kurulum, montaj ve de montaj yapılıp sağ salim tüm eşyalarınızı sizlere teslim etmekteyiz.

Kaliteli Hizmet

Firmamız İstanbul Ataşehir’de kurulmuş Ataşehir’in tüm semtlerin de kaliteli ve profesyonel hizmet firmamız tarafından gerçekleşmektedir.

Kaliteli evden eve nakliyat hizmeti için Ataşehir taşıma firmasına güvenebilirsiniz.
Ataşehir evden eve hizmetini hasarsız bir şekilde yapan şirketimiz nakliye hizmeti dışında antika taşıma işinizde yerine getirmektedir.
Nakliye esnasında evinizdeki eşyalar hangi ağırlıkta olursa olsun firmamızın her ebattaki nakliye kamyonları evinizi taşıyabilecek teknolojiye sahiptir.
Bütün evden eve nakliye kamyonlarımızın iç kısmı eşya taşımak için özel olarak tasarlanmıştır asansörlü nakliye hizmeti de vermekteyiz.
Yüksek katlarda gün boyu merdiven ile taşımak hem zor hem de zahmetlidir.
Bunun için özel üretilmiş raylı asansör hizmetimiz ile en fazla 3 saat 3+1 için katınız kaçıncı kat olursa olsun 3 saat den fazla sürmez Bu kaliteli taşımanın en kolay yolu demtaş nakliyat’dır.

Ataşehir evden eve nakliyat
Ataşehir evden eve nakliyat
Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara