fbpx

Ofis Büro Depolama

İş yerinizi bir yerden başka bir yere mi taşıyacaksınız? İş yerinizin eşyalarınızı aldınız ancak henüz koymak için bir yer henüz bulamadınız mı? O halde ihtiyacınız olan şey bir ambar yada nakliye firmasının ofis-büro depolama hizmetinden faydalanmanız. Nakliye, depolama ve taşıma sektöründe faaliyet gösteren bir çok firma olmasına rağmen bu alanda titizlikle işini yapan kişi ya da firma bulmak gerçekten çok zordur.  Çünkü bu alanda sorunsuz bir şekilde iş yapabilmek tecrübeye bağlı olmaktan geçse de tek başına asla yeterli değildir. Çünkü işi yaparken iş güvenliğini etkileyen birçok faktör vardır. Uzman ve eğitimli bir taşıma kadrosuna sahip olmak bunlardan bir tanesidir.  Bir diğeri ise gerekli teknolojik donanıma sahip olmaktır.

Ofis Depolama

Ofis Büro malzemelerinin ev mobilyalarına oranla daha pahalı olduğunu düşünürsek, bu eşyaların taşınması, depolanması ve yerleştirilmesi gibi işlemlerde de normalinden çok daha fazla dikkatin gerektiğini söylemek hiç de yanlış olmaz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve sahip olduğu teknolojik olanaklar sayesinde evden eve nakliyatın yanı sıra ofis taşıma, ofis depolama gibi işlemlerinizin de en güvenilir adreslerden birisi kuşkusuz Demtaş Depolamadır. Sahip olduğu uzman kadrosuyla kitaplığınızdan, çalışma masanıza, aksesuarlarınız dan bilgisayarlarınıza kadar ofisinizdeki her türlü eşyanızın taşınmasını ve depolanmasını Demtaş Depolamanın yılların vermiş olduğu tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Arşiv Depolama

Tüm eşyalarınızın tamamı yüksek güvenlikli ve ofis depolama uygun fiyat garantisi ile depolanmaktadır. Dosya ve arşiv hizmetleri de sunan şirketimiz, sizin ihtiyaç ve isteklerinize göre depo hizmeti vermektedir. Tüm depolarımız ofis ve ev eşyaları nizami bir şekilde aylık, yıllık veya haftalık istediğiniz süre kadar depolama hizmeti sizlere sunmaktayız. Depolarımız yüksek güvenlik ortamlarda çağımıza uygun olarak korunmaktadır.
Size özel ODA sistemli alanlarla ister ofisinizin yarısı isterseniz ofisinizin tamamını isterseniz de sadece dosyalarınızı ve arşivlerinizi istediğiniz kadar depolayabilirsiniz. İstediğinizi zaman herhangi bir ihtiyaç anında bizi arayarak gelip size lazım olan dosyalarınızı veya ne lazım ise gelip alabilirsiniz Ofis depolama hizmetlerimiz hem nakliye hizmetimiz hemde tüm depo hizmetimiz 7/24 saat kamera ve güvenlik sistem ile korunmaktadır. Tüm depolarımız aylık düzenli bir şekilde bakımları depo görevlimiz tarafından yapılmaktadır. Nem,sel, rutubet, deprem ve yangın gibi tehlikelere karşı depolarımız sigortalıdır.

 

Dileğiniz takdirde ofis büro depolama referanslarımızı sizinle paylaşabiliriz.

ofis-depolama
ofis-depolama
Yorumunuz nedir ?
5Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 6 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara