fbpx

Başakşehir evden eve nakliyat hizmetleri: Bir adresten diğer adrese değişiklik yapmak sosyal hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve evden eve nakliyat hizmeti de bizim için ciddi anlamda önemli bir konudur. Ev satın alma veya kiralık ev değiştirme gibi durumlarda evinizin güvenle taşınması için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Amatör, nakliyeci olmayan veya modası geçmiş yöntemlerle ev taşıyan şirket veya şahıslar taşınan eşyalara ciddi anlamda zarar vermektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için bu işin uzmanlarına ihtiyaç vardır. Şirket olarak nakliye hizmetinde yılların deneyimine sahibiz ve ekibimiz profesyonel çözüm seçeneğine sahiptir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz zaman adresinize gelerek eşyalarınızı incelemektedir. Evden eve nakliyat işlemi için uygun kamyonun belirlenmesi, kapalı kasa aracın yanına park edecek asansörlü aracın yerinin belirlenmesi ve paketleme gibi işlemler ilk aşamada personelimiz tarafından açıklığa kavuşturulmaktadır. Bu hizmete ekspertiz hizmeti denilmektedir. Evinizi ve evinizdeki eşyaları incelemeden taşıma işlemine geçmiyoruz. İlk inceleme işlemi, taşıma hizmetinin seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemlidir. Personelimiz ve şirketimiz bu konuya ehemmiyet vermektedir.

Nakliyeciliğin en önemli kollarından biri olan evden eve nakliyat, asansörlü aracın icadıyla büyük bir atılım yaşadı. Günümüzde yeni yük araçları modern seçeneklerle hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız bu önemli aracı filosuna katarak kısa sürede eşyayı istediğiniz adrese teslim etmektedir.

Keşif hizmetiyle işe başlayan şirket elemanımız bu kategoride çözüm odaklı hareket ederek işe başlıyor. Eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için çıkabilecek sorunların analizi ekspertiz elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizin ilk aşaması eşyaların yerinde incelenmesi işlemidir.

Eşyaların yerinde incelenmesiyle birlikte taşıma işlemi için gerekli yük aracı, asansörlü aracın yeri, paketleme, sigortalama, sözleşme, marangoz hizmeti ve girişlerin incelenmesi gibi işlemler çözülmektedir. Risk meydana getirecek bütün konular yerinde incelendikten sonra gerekli önlemler ekibimiz tarafından alınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özel kutularla ve balonlu özelliğe sahip poşetlerle yapılan paketlemede şirket elemanlarımız eşyanın zarar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır. En iyi paketleme, en iyi yükleme programı, hızlı ve etkili teslimat seçenekleri ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Taşımada yüksek katlardan kolaylıkla eşya indirme işlemini gerçekleştiren Başakşehir evden eve nakliyat asansörlü aracımız büyük öneme sahiptir. Evin çevresinde bulunan uygun boşluğa park edilen asansörlü araçlar, boşluğa bakan pencere veya balkona raylarını uzatır. Ray üzerinde hareket eden kabin buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaları rahatlıkla indirebilir. Asansörlü aracın yanına park eden kapalı kasa araca yüklenen ağır eşyalar, taşıma işlemini çok daha kolay hale getirmektedir.

Ekspertiz hizmeti ile çözüm üreten şirket elemanlarımız sigortalı taşıma seçeneği sunmaktadır. Eşyalarınızı sigortalamak isteyen müşterilerimiz eşya pakete girmeden sigorta poliçesini kestirmesi gerekir.

Demtaş Nakliyat firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara