fbpx

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat firmaları hakkında bilgiler. Demtaş Nakliyat olarak Ümraniye bölgesinde hizmetler sunmaktayız. Yazımızda detayları bulabilirsiniz. İş gücünde deneyimli ekibimiz eşyaların yüklenmesi işleminde deneyimlidir. Taşıma işleminde eşyalara herhangi bir zararın gelmemesi için gerekli bütün önlemler ekibimiz tarafından alınmaktadır.

Ümraniye

Ümraniye ilçesi İstanbul’un en kalabalık dördüncü ilçesidir. 35 mahalleden oluşan Ümraniye’de evden eve nakliyat işleri çok sık tercih edilmektedir. Gerek ofis gerek ev taşımada nakliyat firmaları hizmetler sağlamaktadır. Firmamız bu konularda üstün performans sergileyen firmadır.

Ev taşıma programının diğer önemli bir maddesi ise sigortalama işlemidir. Sigortalama hizmetinin en büyük avantajı değerli eşyalarda meydana gelen hasarın karşılanmasıdır. İsteğe bağlı bir hizmettir ve bu hizmet ekspertiz elemanlarımız tarafından takip edilmektedir.

Değerli bütün eşyalarınızı istediğiniz gibi sigortalayabilirsiniz ve taşınmadan önce sigortalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Evden eve nakliyat süresi boyunca eşyalarınız kaza veya benzeri durumda meydana gelen hasara karşı sigortalanmaktadır. Sigortalamada eşyanızın piyasa değere göz önüne alınmaktadır. Paketlenen eşyalar sigortalanmaz. Ancak paketlenmeden önce eşyaların fotoğrafının çekilmesi gerekir.

Taşıma işleminde elemanlarımız eşyanın dayanıklılık özelliğini dikkate almaktadır. Asansörlü araçla dayanıklı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri beyaz eşyalar indirilmektedir. Daha sonra ise en üst kısma en kırılgan eşyanın kutusu gelecek şekilde istifleme yapılmaktadır. İstiflemede yapılacak bir hata, evden eve nakliyat işlemi esnasında eşyaların zarar görmesine neden olacaktır. Bu nedenle bu işte uzman kişileri tercih ediyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma hizmetinde merak edilen konu fiyatlandırmadır. Tercih edilen hizmet programı, taşıma mesafesi, taşınan eşyaların genel özellikleri ve taşıma için tercih edilen araç evden eve nakliyat ücretinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Firmamız da bu kategoride ücretlendirme yapmaktadır. Taşıma hizmetinin bütün aşamaları ayrı ayrı ücretlendirilir. Ekspertiz hizmeti esnasında ekibimiz ücret konusunda anlaşma yapmaktadır.

Taşınacak eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve güvenle yerine ulaştırılması uzmanlık isteyen bir konu olarak değerlendirilmektedir. Evden eve nakliyecilik sektöründe çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, taşınacak eşyaların özelliğini dikkate alarak hareket etmektedir. Antika, değerli mobilya, pahalı cihazlar ve cam eşyalar özel yöntemlerle paketlenir. Bu eşyaların yüklenmesi de uzman ekip tarafından gerçekleşmektedir.

7 gün 24 saat firmamız Demtaş Nakliyat’ı arayabilir ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara