fbpx

Beykoz evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilgiler. Eşyaların sırtta taşınma devrinin kapandığı günümüzde sıradan demode ve güvensiz evden eve nakliyat yöntemleri tarihe karıştı. İşin acemisi olanların yerini uzman elemanlar, eski ve modası geçmiş kamyonların yerini modern kamyonlar almıştır. Özel yöntemlerin yanı sıra kaliteli paketleme malzemeleri ve kaliteli asansörlü araçlar da evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini doğrudan etkilemiş durumdadır.

Yeni ve etkili yöntemleri çalışma sistemi içerisinde yer veren evden eve nakliyat kuruluşumuz, Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermektedir. Şehirler arası yollarda yıllarını vermiş şoförlerimiz, şehir içi trafikte de güven vermeye devam etmektedir. Şirketimizin güzide ekibi, müşteri hizmetleriyle işe başlıyor ve uygun zaman dilimine randevu vererek işe başlıyor.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Randevu İşlemi

Randevulu hizmet seçeneğinin birçok avantajı vardır. Müşterinin müsait zamanının belirlenmesi ve bu müsait zamanda Beykoz evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir şekilde yapılması, hizmet kalitemizi doğrudan etkileyen en önemli konudur. Randevulu hizmet sayesinde hizmet programımız daha düzenli bir şekle gelmektedir. Randevu alma işlemleri gün boyu devam etmektedir ve tatil günleri dahil istenilen güne randevu alınabilir.

Ev taşıma hizmetinde randevu saati geldiği zaman eksper elemanımız evinizi ziyaret etmektedir. Öncelikle müşterinin verdiği numara aranmaktadır. Son anda bir işin çıkması veya bir engelin çıkması durumunda firmamız uygun bir saate yerinden randevu işlemi gerçekleştirmektedir. Randevu alma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından ekibimiz söz verilen zamanda adrese ulaşmaktadır.

Evden Eve Nakliye Ekspertiz Hizmeti

Taşınacak eşyaların yerinde incelenmesi bu meslekte önemli bir aşamadır. Evden eve nakliyat ekspertiz aşamasında hizmetin seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi, eşyaların zarar görmemesi ve herhangi bir aksiliğin çıkmaması için önemlidir. Bu konuda deneyimli elemanlar eşyaları inceler ve ardından en uygun yük aracını seçer. Kamyon, kamyonet, tır ve benzeri yük araçlarından en uygun olanını seçen ekibimiz ikinci aşamada yükün ambalajlanması konusunu ele alır. Yükün ambalajlanması yükün genel özelliğine uygun şekilde değerlendirilir. Kullanılacak kaliteli ambalajlama malzemesi, bu malzemeyi kullanacak ekibin oluşturulması eksper elemanlarımızın uzmanlık alanına girmektedir.

İçi köpüklü olan kutular pratik ve güvenli ev taşıma hizmetinin temel taşıdır. Kırılmaların veya benzeri durumların meydana gelmemesi için bu köpüklü kutuların ve balonlu naylonların kullanımı son derece önemlidir. Beykoz Evden eve nakliyat hizmetinde paketleme çok önemlidir. Çizilmeleri önlemek için balonlu naylonlara ihtiyaç vardır. Eşyaların taşınması işlemi öncesinde eşyalar titiz bir çalışma ile kutlanmaktadır.

Marangoz hizmeti de ambalaj hizmetinin diğer bir koludur. Mobilyaların yanı sıra parçalara ayrılan dolapların ve rafların taşınabilir hale gelmesi marangoz hizmeti ile gerçekleşir. Bu hizmet her iki adreste de yapılmaktadır. Taşıma esnasında parçalara ayrılan mobilya ve dolaplar, taşıma işlemi sonunda eşyaların yeni adreste kurulması işlemi ile sona ermektedir.

Ekspertiz konusunda uzman elemanlarımız taşıma işleminin gerçekleşeceği ortamı incelemektedir. Ev ve ofis taşıma hizmetinde bina etraflıca incelenmektedir. Binanın giriş bölümü, çıkış bölümü, bahçesi, park bölümü, pencereleri, balkonları, çatısı, terası, koridorları ve oda kapıları ekip tarafından incelenmektedir. Evden eve nakliyat problem meydana getirebilecek yerler bu inceleme sonunda tespit edilmektedir. Bu yerlerin incelenmesi esnasında yük aracı için ve yanına park edecek olan asansörlü araç için uygun boşluk için gerekli analiz işlemi yapılmaktadır. Evin arka bahçesi, parkı veya evin önünde bulunan boşluk incelendikten sonra bu boşluğa bakan pencere ve balkon incelenmektedir. En uygun boşluk ve pencere ekibimizin deneyimli elemanları tarafından tespit edilmektedir.

Evin pencere, balkon veya terası eşya indirme işlemi için uygun değilse asansörlü aracı kullanmak imkansız hale gelir. Bu durumda iş gücü ile taşıma seçeneği masaya yatırılır. İş gücü ile evden eve nakliyat işlemi için deneyimli elemanlar ilk aşamada paketlemenin sağlıklı bir şekilde yapılmasına özen göstermektedir. İkinci aşamada ise buzdolabı ve benzeri eşyaların balonlu naylonlarla kaplanması gündeme gelmektedir.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 4 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara