fbpx

Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmetleri: Paketleme ve marangoz işlemini sona ermesiyle birlikte eşyalar indirilmeye başlanır. İndirme işlemine ağır eşyalardan başlayan ekip, eşyaları özenle asansörlü yük aracının kabinine yerleştirmektedir. Kabin güvenlidir ve yere paralel olduğu için güvenle raylardan kayarak eşyaları indirmektedir. Aşağıda iki eleman, yukarıda da iki eleman bulunmaktadır. Yukarıdaki elemanlar öncelikle ağır eşyaları indirmektedir. Aşağıdaki elemanlar da gelen eşyaları kamyonun kasasına yerleştirmektedir.

Bu kategoride uzmanlık çok önemlidir. Eşyaların özel evden eve nakliyat yöntemleriyle paketlenmesi kadar bu eşyaların kapalı kasa araca yüklenmesi de son derece önemlidir. Ağır eşyalar en alt kısma, boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilir. Kırılabilir eşyaların kutuları ise en üste yerleştirilir. Bu işlemde eşyaların hassasiyeti ön plandadır. Bu eşyaların en üstte olması zarar görmesini engelleyecektir. Nakliye dünyasında eşya istiflemede istihap haddi önemlidir. Yani eşyanın üzerine ne kadar yük atılabileceği konusu güvenli nakliye hizmetinin ilk önemli maddesidir.

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyatta Son Aşama

Yükleme işleminin bitmesiyle birlikte eşyaları sarsmadan yerine teslim etme işi şoförlere kalmaktadır. Şoförlerimiz deneyimli olmakla birlikte işini seven kişilerden ve deneyimli elemanlardan oluşmaktadır. Src ve psikoteknik belgelerine sahip şoförler, evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenli yolların tercih edilmesi, aracı sarsmadan kullanma ve olumsuz hava koşullarında gerekli önemlerin alınması gibi konularda şoförlerimize güvenebilirsiniz. Dört mevsim araç kullanımı konusunda profesyonel yöntemleri tercih eden şoförlerimiz hizmet kalitesini güncellemektedir. Yeni araçlar, yeni taşıma yöntemleri ve yeni tedbirler hizmet kalitemizin oluşmasında önemli rol oynamaktadır.

Eşya teslimatı sözleşmede belirtilen saatte gerçekleşmektedir ve eşyaların yeni eve indirilmesinde de asansörlü araç kullanılmaktadır. Eşyaların indirilmesi işleminde elemanlar güvenli yöntemleri tercih ederek hareket etmektedir.

Eşya indirme işleminde aracın üst kısmında bulunan hafif ve kırılgan eşyalar ilk sırada yer almaktadır. Bu işlemde dikkat edilen en önemli husus eşyaların özelliğidir. Ayrıca evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan asansörlü araca eşya yerleştirirken, ekibimiz aynı titizliği göstermektedir. Eşyaların yeni adreste düzenlenmesi, yerleştirilmesi ve taşınması işlemi ekibimiz tarafından seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşinde uzman olan elemanlarımızla kısa sürede eşyalar yerine ulaştırılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyenin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için hizmetin kaliteli ve güvenli olması gerekir. Bunun yanı sıra kaliteli hizmetin ekonomik fiyatlarla gerçekleşmesi önemli bir konudur. Profesyonel yöntemlerin ilk aşamada değerlendirildiği nakliye hizmetinde, araç, eşyanın genel yapısı, eşyanın hacmi, müşterinin talep ettiği hizmet seçenekleri ve eşyanın teslim edileceği adres fiyatı belirleyen konulardan biridir. Bu kategoride firma olarak ekonomik seçenekleri yerinde değerlendirerek müşteri memnuniyetini tercih ediyoruz.

Hizmette kaliteyi ve güvenli Eyüpsultan evden eve nakliyat seçeneklerini yerinde değerlendiren şirketimiz, sigortalı nakliye çözümleriyle eşya güvenliğini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Sigortalama işlemi ekspertiz elemanı tarafından gerçekleşmektedir. Sigortalanması gereken eşyanın fotoğrafı sigorta şirketine gönderilir ve sigorta şirketi eşyanın piyasa değerini göz önüne alarak poliçe meydana getirir. Fotoğraf çekme ve sigorta poliçesini kesme işleminin ardından eşya sigorta işlemlerine uygun şekilde paketlenir.

Sigorta şirketlerinin prosedürüne uygun olmayan paketleme yöntemleri sigorta şartlarının geçersiz olmasına neden olur. Bu nedenle şirketimiz sigortalama işlemlerinde resmi prosedürün yanı sıra paketleme konusunu dikkatli bir şekilde ele almaktadır. Bu sektörde fiyatlandırma işlemi akar yakıt fiyatlarıyla doğru orantılıdır. Yani akar yakıt fiyatları arttığı zaman nakliye fiyatları da artar.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara