fbpx

Covid-19 Evden Eve Nakliyat Önlemleri
COVİD-19 ile ilgili bu aksaklık ve belirsizliğin ortasında Demtaş nakliyat olarak sizin için buradayız. Bu zor süreç de hizmet verirken sağlık otoritesi rehberliği yakında takip ediyoruz.

Demtaş nakliyat ailesi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Demtaş nakliyat olarak sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmeti için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm sorunları çözmek adına taşıma sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri taşıma ekiplerimize anlatıyor ve süreç standardını zorunlu tutuyoruz.

Bu zor dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir nakliye hizmeti sağlamak adına size nakliye gününden 1 gün önce başlayan bir rehber oluşturuyor.

. COVİD-19 sebebiyle mutfak eşyalarınızı, giysilerinizi, kitaplarınızı, ayakkabılarınızı tüm ıvır ve zıvır eşyalarınızı hem sizin sağlığınız için hemde bizim sağlımız için sizin toplaman daha sağlıklı olur.

. Nakliye gününden önce firmamızdan teyit amaçlı arayarak aklınızdaki tüm soru ve talepleri iletebilirsiniz.

. Taşıma gününde evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Gerekirse ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.

. Sosyal mesafenizi koruyun ve cilt temasından kaçının.

. evden eve nakliyat  ekiplerimiz her zaman maske, eldiven ve sosyal mesafeye dikkat etmekteler

. Tüm eşyalarınız direk teması önlemek adına hepsini ambalajlıyoruz.

. Her işe giderken ve gelirken araçlarımız dezenfektan edilmektedir.

. Ekiplerimiz her gün işe giderken ateş ölçümü yapılmaktadır.

. Personellerimiz sosyal mesafeye ve iş üzerinde dezenfektanı kullanmasını ve/veya ellerini sürekli yıkamasını öneriyoruz.

. Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında bizi arayarak hemen ekip değişikliği yapmaktayız.

. Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.

. Bu salgın durumunda alacağımız her önemli kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle çalışan ekiplerimiz her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız.Herhangi bir aksi bir durum ile karşılaştığınız an Demtaş nakliyat müşteri hizmetleri arayabilirsiniz.

Bu zor süreci hepimiz birlikte yeneceğiz. Hepimiz sosyal mesafemizi koruyalım Önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Maskesiz kesinlikle dışarıda çıkmayalım işimiz olmadığı sürece dışarıya çıkmayalım. Hepimizin sağlığı yine hepimizin elindedir.
Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Demtaş nakliyat Danışma hattı 444 4 703

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 0 değerlendirmeden 5 (göre 0 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara