fbpx

Şehirler Arası Nakliye Hizmeti: Uzun yol şoförü hizmetinin öne çıktığı ve bu konuda deneyimin çok önemli hale geldiği şehirler arası nakliyat, nakliyede bütün kategorilerde aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Firmamız bu konuda son model kamyonlarla ve uzun yol konusunda profesyonel şoförlerle hizmet vermektedir. Her zaman hizmete hazır bir şekilde bekleyen filomuz aynı anda farklı noktalara nakliye hizmeti taşımaktadır.

Taşıma hizmetlerinde güncel yöntemlerle hareket eden şirketimiz, her zaman olduğu gibi paketlemeyle işe başlamaktadır. Paketleme, bütün eşyalar için farklı özelliklere sahiptir. Eşyanın büyüklüğü, dayanıklılığı, dış yüzeyinin hassasiyeti ve neme karşı hassasiyeti gibi konular paketleme konusunu doğrudan etkilemektedir. Köpüklü kutular, balonlu naylonlar, balonlu poşetler ve benzeri malzemeler, paketlemede kullandığımız malzemelerdir. Neme karşı, darbeye karşı ve ısıya karşı dayanıklı özelliklere sahip özel şehirler arası nakliyat paketleme malzemeleriyle ambalajlama işlemini kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Nakliye Fiyatları

Uzun yol kategorisinde değerlendirilen şehirler arası nakliyat hizmetinde güvenlik en önemli konudur. Güvenlik konusu bizim için paketleme ile başlar. Güvenli araç kullanımında uzman şoförlerimiz, güvenli araç filomuz ve güvenli teslimat seçeneklerimiz hizmet kalitemizi yansıtmaktadır. Fiyatlandırma, taşıma mesafesi, araç cinsi ve yük cinsine göre değişmektedir.

Resmi evrak konusu da bu sektörde önemli olan konular içerisinde yer almaktadır. Ulaştırma Bakanlığı izni, şoförler için zorunlu src-psikoteknik belgesi, K belgesi ve diğer gerekli belgeler firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Nakliye hizmetine özel zorunlu resmi evrak ve uygulamalar şirket muhasebesi tarafından takip edilmektedir. Bu konuda firmamız uzun yol konusunda uzman şehirler arası nakliyede tecrübeli şoförlerine güvenmektedir.

Güvenli Şehirler Arası Nakliyeci

Ev taşıma, ofis taşıma, fabrika ve fuar taşıma gibi konularda şehirler arası nakliye firmamız şehirler arası kategoride etkili çözüm seçeneği sunmaktadır. Parça eşya taşıma ve her türlü yük taşıma gibi konular için müşteri hizmetlerimiz gün boyu hizmet vermektedir. Yeni nesil nakliye yöntemlerimizle istediğiniz zaman eşyalarınız istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Şehirler arası nakliye hizmeti için kış ayları en zorlu aylardır. Bu aylarda kar, fırtına, sis, buzlanma ve benzeri birçok olumsuz hava koşulu, nakliye hizmetini olumsuz etkileyen durumlardan biridir. Nem izolasyon özelliğine sahip yük araçlarımız bütün olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlar. Ayrıca şoför arkadaşlarımız takoz, zincir ve benzeri kış aylarına özel gerekli önlemler dikkatli bir şekilde takip edilmektedir.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara