fbpx

Evden Eve Fiyat Listesi

Evden eve fiyat listesi ile ilgili sorunlarınız var ise kafanız da büyütmenize gerek yoktur. Hemen taşımacılık firmamızı seçerek hayatınızı iki kat iyi bir şekil de yaşayınız. Firmamızın uzman ekipleri teknolojiyi çok iyi takip etmektedir ve son teknolojiyi bir ara da kullanarak birçok alan da kesinlik sağlamaktadır. Sizler de o kişilerden olabilirsiniz ve dilediğinizi en ideal şekil de yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzman ekiplerimizi arayarak hizmet almak istediğinizi söylemektir. Bunların dışında elinizi bile sürmeden evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli dakikalar her zaman önemlidir ve zaman en büyük kayıplarımızdan biri olmuştur. Eğer sizler de maliyetten, zamandan, insan gücünden, farklılıklardan tasarruf etmiş olabilirsiniz. Bu kadar kolay işlemlerden hemen sizler de yararlanabilirsiniz ve taşımacılık hizmetini aynı gün için de uygun maliyete almış olabilirsiniz. Her işlem sizler için yapılmaktadır. Bu da birinci kalite de müşterilerimize değer verdiğimizi göstermekteyiz. Dilerseniz böyle hizmetten siz de yararlanabilirsiniz. Taşımacılık sektörü aslın da daha fazlasını amaç ediniz ve fazlasını vermek için çabalamaktadır.

Bizler de Evden eve fiyat listesi ile en iyisini ve teknolojik düzey de kalitesini sunarak hak ettiğinizi vermek istiyoruz. Bunları göz önüne alıyorsanız artık kalitenin adresin de buluşmuşsunuz demektir. Evden eve fiyat listesi ile ilgili düşünceleriniz olumlu olması için bizleri tercih etmenizi söylüyoruz ve günümüzün şartları git gide artmaktadır. Artık tüm seçimler siz değerli müşterilere kalmaktadır. Bir taşımacılık hizmetin de ambalajlama, kolileme, paketleme, bir yerden bir yere uzun, uzun taşımak, birinci sınıf düzey de eşyalara zarar vermem, lüks ve kaliteli filolar ile istenilen şekil de taşımacılık yapmak, yorulmamak, teknolojik cihazları kullanmak önemlidir. Bu yüzden sizler de isteklerinizi en iyi şekil de yapmak ve yaptırmak için firmamıza başvurabilirsiniz. Evden eve fiyat listesi konusun da olumsuz düşüncelerinize son veriniz.

Evden Eve Fiyat Listesi
Evden Eve Fiyat Listesi

Fiyatı etkileyen faktörler nelerdir.

. Eşyaların çokluğu;  Eşya durumuna göre nakliye fiyatı değişir 1+1 veya 2+1 şeklinde fiyat anlaşma sağlanmadan önce eşyalarınızın durumunu bizlerle paylaştığınız zaman sizlere daha sağlıklı fiyat vermiş oluyoruz

. kat bilgisi; Nakliye fiyatını etkileyen faktörlerden biri de katlarıdır. yüksek olan katlar ve bina içi asansör olmadığı zaman hem yorucu hemde çok zahmetli bir taşıma oluyor buda fiyatı olumsuz olarak etkilemektedir Giriş katlar hem daha kolay hemde zorlanmadan fiyatı da ona göre daha düşük olur.

. semt bilgisi; İstanbul şehir içi, Kocaeli şehir içi ve İzmit şehir içi genellikle fiyatlar aynı olur Bazı semtlerin eşya durumu çok oluyor evler büyük olduğu için eşyalar göze gelmediği için ve buda semtine göre fiyat faklı olabiliyor. Şehirler arası ise taşınılacak iline ve semtine göre fiyat değişmektedir.

. kırılacak eşyaların toplanması; Ufak tefek eşyaların sizin tarafınızca kolilendiği zaman fiyat düşük olur ama her şeyi nakliye firması yapsın dediğiniz takdirde bizler karton kolisi kırılacak eşyaların pıtpıtla sarılması ve bandını hesaplayarak fiyat vereceğimiz için biraz fiyat yüksek olur.

. Asansör durumu; Bina içi asansör olduğu takdirde ve tamamen kullandığımız takdirde sizlere ek ücret yansıtılmaz ama bina içi asansör sadece ufak tefek eşyalar için kullanılsa büyük eşyaları merdivenle taşıma olduğu zaman tabi katı eğer 3 ve üzeri ise fiyat değişkenlik gösterebiliyor Veya dış cephe asansör gerektiği zaman tek yön veya çift yön şeklinde fiyat değişiyor.

. Aracın yanaşmama mesafesi;  Bazı sitelerde nakliye kamyonunu içeriye alınmıyor  yürüme mesafesi oluyor bina ile nakliye araç arası 20 veya daha üzeri mesafe olduğu zaman buda fiyatı etkilemektedir.

Demtaş nakliyat olarak bizler bu tür sorula mızı müşterilerimize sorduğumuzda ve doğru cevapları aldığımız takdirde daha sağlıklı fiyat verebiliyoruz. Bu tür sorularımızı sorma sebebimiz bizler taşımaya gittiğimizde bu yoktu işin içinde veya bunu neden söylememiştiniz veya söylemiştim gibisi olmasın diye bizler her zaman müşterilerimize doğru cevapları aldıktan sonra fiyatlandırmayı da ona göre yapmaktayız. Sektörümüzde ne yazı ki bu tür doğru soruları müşterilerine  sorulmadığı zaman veya eksik sorulduğu zaman nakliye firması ve müşteri arasında sorunlar çıkabiliyor. Sizlerde  bu tür sorularla karşılaşmamak adına doğru firmayı tercih ediniz Ve her firmanın yapacağı hizmet kesinlikle aynı olmayabiliyor çoğu kişi veya firma bizler tüm ürünlerinizi paketliyoruz şöyle yapıyoruz telefonda söylerler ama taşımaya geldikleri zaman bu ürününüz eskidir. veya bir şey olmaz hesabı yaparak paketleme bazen yapmaya biliyorlar.

TAŞINIRKEN EŞYALARIM KAYBOLDU VE ZARAR GÖRDÜ! DİYENLERDEN MİSİN ?

Yorumunuz nedir ?
4Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 4 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara