fbpx

Şehir İçi Nakliyat ile sizlere En üstün ve en seçkin performanslar sergilemekteyiz. Firmamız şehrin bir noktasından diğer bir noktasına taşıma hizmeti sağlar. Güvenli hızlı ve ekonomik taşıma adına sizlere teminat sunmaktayız referanslarımız çalışmalarımızdan kaynaklanmaktadır firmamız müşteriler ile kurduğu iletişim sayesinde en seçkin ve en özel taşımayı sağlar.

Firmamızın Nakliyata dair sizlere sunmuş olduğu çalışmalar şunlardır;

   • Asansörlü taşımacılık ile hızlı nakliyat sağlarız.
   • Eşyalarınızı sigortalayarak sizleri güvence altına alırız.
   • Ekspertiz işlemi ile elemanlarımız evinize ziyaret ederek eşya sayısını ve taşınacak olan mesafeye uygun fiyatlandırma seçeneği sunarlar.
   • Uzman ekiplerimiz dolap veya büyük eşyalarınızı en uygun şekilde söküm ve kurulumu gerçekleştirirler.
   • Şehir içi nakliyat ile güvenli taşımacılığı garanti ederiz.
   • Ekonomik fiyatlar ustalarımız ile karşınızdayız.

  Şehir içi Taşımacılık

  Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan asansör hizmetini firmamız da müşterilerine sağlar bu hizmet ile zamandan tasarruf kazanarak teknolojiye de ayak uydurmaktayız. Evden eve nakliyat firmamıza güvenmeniz en önemli nedenlerinden biri eşyalarınızı sigortalayarak sizleri herhangi bir mağduriyete karşı korunmuş oluruz. Ustalarımız eşyalarınızı en uygun şekilde paketlemeler sağlar bu paketlemeleri sonrasında kolilere ayrıştırarak herhangi bir kırılma veya hasara sebep olmayacak şekilde düzenler. Bütçenizi aşmayan ekonomik fiyatlandırmalar ile sizlerin gönlünü kazanmayı biliriz. Günümüzde şehir içi nakliyat gerçekleştirilirken uyulması gereken bazı noktalar vardır Bunlardan bir diğeri ise; araç kontrollerinin tam sağlanmış olmasıdır. Bizler taşıma işleminden önce tüm tedbirleri alarak iş güvenliğini önem vermekteyiz.

  Şehir İçi Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir

  Şehir içi nakliyat gerçekleştirmeden önce uygulanması gereken birtakım prosedürler vardır. Bu işlemler öncelikli olarak evlerin ziyaret edilmesidir. Bu ziyaret sonrasında firmamız ile müşterilerimiz bir toplantıda bulunur. Bu toplantıda nakliyatın gerçekleşeceği yer ve saat belirlenerek eşyalara uygun evden eve paketleme eve getirilir. Taşıma anında asansör kullanılacaksa önce cihazın kurulumu gerçekleştirilir ve koliler paketlemeler cihaza yerleştirilerek taşıma sağlanır. Bu taşıma sonrasında daha önceden belirlediğimiz araçlara yükleme tamamlandıktan sonra taşınacak olan eve nakliyat sağlanır. Sizler de bu güvenceyi en uygun fiyata ve kaliteye sahip bir taşıma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız ayrıntılı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 4.9 değerlendirmeden 5 (göre 4 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara