fbpx

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Hakkında Detaylar Evden Eve Nakliyat: Eşyaların asansörlü araçla yük aracına taşınmasında ekibimiz güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Eşyayı asansöre yükleyen ekip yukarıda, asansörden gelen eşyayı alan ekip ise aşağıda görev almaktadır. Asansörlü araçla öncelikle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi eşyalar seri bir şekilde indirilmektedir. Daha sonra ise hafif, kırılabilir ve hassas özelliklere sahip eşyanın kutuları indirilmektedir. Bu şekilde evden eve nakliyat hizmeti esnasında herhangi bir zarar görmemektedir.

Asansörlü araçla eşyaların indirilmesi işleminde uzman olan firma elemanları, eşyaların özelliğini dikkate alarak işlem yapmaktadır. LCD TV, bilgisayar, cam eşyalar, porselen eşyalar ve seramik eşyalar dikkatli bir şekilde paketlenmektedir ve yine aynı titizlikle kamyona yüklenmektedir. Yükleme işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi adına gerekli bütün işlemler uzman servis ekibi tarafından takip edilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kamyona Yükleme İşlemi

İstifleme işleminde profesyonellik nakliye hizmetinin olmazsa olmazıdır. Yanlış yüklenen yükler taşıma işlemi esnasında zarar görür ve bu durumda eşya sahibi maddi açıdan zarar eder. Evden eve nakliyat hizmetinde sigorta işlemlerinin geçerliliği paketleme ve yükleme işleminin prosedüre uygun gerçekleşmesine bağlıdır.

İstifleme işlemlerinde istihap haddi yani bir eşyanın ne kadar yük taşıyabileceği konusu önemlidir. Taşıma işleminde istihap haddi yani mukavemeti en yüksek eşyalar halılar, derin dondurucular ve benzeri eşyalardır. Bu eşyalar en alta gelmek zorundadır. En üste en hassas eşyanın kutusu gelecek şekilde eşya yerleştirme işlemi gerçekleşmektedir.

Trafikte Güvenli Taşıma

Özenle paketlenen ve yüklenen eşyalar, güvenli yollardan yerine ulaştırılması gerekir. Ulaştırma işleminde deneyimli şoförler güvenli yolları tercih ederek hareket etmektedir. Trafik kurallarına riayet ederek hareket eden şoförler, aracı sarsmadan kullanmaktadır.

Hizmetin resmi bir şekilde gerçekleşmesi için evden eve nakliyat firmalarının Ulaştırma Bakanlığından izin belgesi alması kanunen zorunludur. Ayrıca araçlar için zorunlu olan K belgesi, vergi, sigorta ve sanayi bakımı gibi konular da firmalar tarafından takip edilmektedir. Nakliye hizmetinde araç masrafları firmaya aittir. Şoförler de SRC belgesini ve psikoteknik belgesini temin etmesi gerekir. Firmamız gerekli bütün belgeleri temin ederek güvenli bir şekilde ev taşıma hizmeti sunmaktadır.

Eşyaların İndirilmesi

İndirme işleminde gerektiği zaman firmamız asansörlü araç kullanmaktadır. Asansörlü araçlar, çok yüksek katlara kadar uzanabilen kollara sahip asansörlerle çalışmaktadır. Bu asansörler beş yüz kiloya kadar taşıyabilir. Evden eve nakliyat eşya indirme işlemine aracın en üst kısmındaki hassas eşyalarla işe başlanmaktadır. Asansör kabininin aldığı kadar eşya yüklenir ve kabin güvenli bir şekilde eşyayı yukarı çıkarır.

Çıkarılan eşyalar tek tek açılır ve yerleştirilir. Yerleştirme işleminde uzman ekipler yardım etmektedir. Eşya yerleştirme işlemi farklı fiyatlandırılmaktadır. Kapalı kasa özelliğine sahip olan yük araçları, yaz aylarında ve kış aylarında güvenli bir şekilde eşya taşıma çözümleri sunmaktadır. Kapalı kasa araçların kasa sistemi ısı yalıtımlı özelliklere sahiptir. Ayrıca filodaki bulanan araçların süspansiyonel sistemi de son teknolojidir.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara