fbpx

Ofis Taşımacılığı Güvenli Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis Taşımacılığı – Güvenli Ofis Taşıma Hizmeti Ofis taşımacılığı, iş dünyasında eşyaların taşınması, bilhassa ofis taşıma işlemleri, iş günü kaybına neden olan bir durumdur. Ofis taşımacılığı işinde güvenilir çözüm seçeneği sunan firmamız, iş günü kaybı meydana getirmeden istediğiniz gibi eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Özel paketleme, istifleme, yükleme, taşıma ve teslimat konularında firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir.

Ekibimiz, mobilya, elektronik cihaz ve diğer bütün eşyalar için özel paketleme işleminin yanı sıra marangoz hizmeti de sunmaktadır. Paketleme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi ve marangoz hizmetiyle mobilyaların güvenle taşınması bu konuda uzman çözüm seçeneğine ihtiyaç duymaktadır.

Güvenli Ofis Taşıma Hizmeti

Paketleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Ofis taşıma elemanlarımız, asansörlü araçla eşyaları seri bir şekilde kapalı kasa araçlara indirmektedir. Bu işlemde ağır ve dayanıklı eşyaları öncelikle indiriyoruz. Daha sonra ise kırılabilir hassas eşyaların kutularını indiriyoruz. En üst kısma en hassas eşyanın kutusu indirilmektedir. Bu şekilde eşyalar güvenli bir şekilde yüklenmiş olur. İstanbul’un yollarını iyi bilen yılların deneyimine sahip şoförlerimiz, eşyalarınızı güvenle yerine ulaştırmaktadır. Yeni ofisinizde de aynı yöntemleri kullanarak eşyaları indiriyoruz ve isteğe bağlı bir şekilde düzenleme yapıyoruz.

Taşıma işlemi için tercih edilen kapalı kasa yük araçlar olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan ve izolasyon özelliği ile eşyaların zarar görmesini önleyen kapalı kasa araçlarla gerçekleşmektedir. Kapalı kasa araçların süspansiyon sistemi de ofis taşıma işleminin güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Modern filo anlayışı ile çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, yeni nesil araçlarla taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Asansörlü özelliğe sahip olan özel aracımız ile eşyaları kapalı kasa araca indirdikten sonra, aynı titizlikle eşyalar asansörlü araçla yeni ofise indirilmektedir. Eşya indirme işlemlerinde de asansörlü araçlar büyük kolaylık sağlamaktadır. Ofis içerisinde eşyaların düzenlenmesi ile ilgili konularda da firmamız güncel yöntemleri tercih etmektedir.

 

Ofis Taşımacılığı Güvenli Ofis Taşıma Hizmeti
Ofis Taşımacılığı Güvenli Ofis Taşıma Hizmeti
Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara