fbpx

Fatih evden eve nakliyat hizmet püf noktaları nelerdir? Nakliyeciliğin son derece önemli olduğu günümüz evden eve nakliyat piyasasında en önemli püf nokta güvenliktir. Sektörümüzde eşyanın paketlenmesi, taşıma işleminin güvenli olmasında ciddi anlamda problem teşkil etmektedir. Amatör yöntemlerle baştan sağma paketleme işlemleri taşıma esnasında hassas eşyaların kırılmasına veya zarar görmesine neden olur. Eşyaların zarar görmesine neden olması nedeniyle şirketimiz neme ve ısıya dayanıklı kaliteli paketleme malzemesi kullanıyoruz. Malzemenin neme ve ısıya karşı dayanıklı olması koruma özelliğini artırmaktadır.

Paketleme işleminin başarılı bir şekilde yapılmasında malzemede kadar profesyonel paketlemenin de önemi büyüktür. Düzgün paketlenmediğinde taşınan eşya yükleme ve teslimat esnasında zarar görmektedir. Güvenli nakliyenin gerçekleşmesi için profesyonel paketlemeci, marangoz ve iş gücü elemanı gibi konulara ehemmiyet veriyoruz. Bizim için işin uzmanı eleman evden eve nakliyat hizmetimizin kaliteli olmasında son derece önemlidir.

Özverili nakliye çözümleriyle müşterinin memnuniyetini her zaman hizmet programımızın ilk maddesi içerisinde değerlendiriyoruz. Müşterimizin güler yüzü hizmet kalitemizin bir yansımasıdır. Zamanında teslim edilen eşyaların herhangi bir zarara uğramadan teslim edilmesi güvenli nakliye hizmetimizin göstergesidir.

365 Gün Fatih Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşıma hizmeti kış ayları dışında hızlanmaktadır. Ancak kış aylarında da ev taşımak zorunda kalan müşterilerimiz bulunmaktadır. Kış aylarında taşınma işlemlerinde başarılı olmak için ekibimiz her zaman hava durumunu takip etmektedir. Hava durumunun takip edilmesinin nedeni güvenli teslimat içindir. Ayrıca yol durumu konusu da evden eve nakliyat hizmetimizin ilk maddesidir. Güvenli olmayan yollar taşıma işleminde zaman kaybına neden olur. Yolların bozuk olduğu güzergahlar da nakliye hizmetinin kalitesini düşürür. Firma olarak bu etkenleri yerinde değerlendirerek güvenli yollar tercih edilmektedir.

Güzergah belirleme işleminin ardından şoförlerimiz aracı sarsmadan eşyayı teslim etmektedir. Süspansiyonel özelliği maksimum seviyede olan yeni nesil filomuz eşyanın sarsılmadan taşınmasında oldukça başarılıdır. Aracı kullanan şoförlerimiz src belgesine ve psikoteknik belgesine sahiptir.

Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Nakliyat

Pratik yöntemlerle evden eve nakliye hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Şehir içi nakliye hizmetinde trafik kurallarına ve teslimat kurallarına uyan şoförlerimiz zaman kaybını önlemektedir. Şehirlerarası kategoride de ekibimiz tecrübelidir ve şehir dışı evden eve nakliyat sektöründe çözüm odaklı hareket etmektedir.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara