fbpx

Silivri evden eve nakliyat – Ev taşımada profesyonel yaklaşım çok önemlidir. Firmamız profesyonel ekibiyle ve güçlü filosuyla evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Programlı taşıma hizmeti sayesinde zaman kaybı ve taşıma işlemi esnasında meydana gelen sorunların önlenmesi gibi konular çözümlenmektedir. Hizmet kalitemiz keşif hizmetiyle başlıyor ve yeni adreste eşyaların yerleştirilmesine kadar devam ediyor. Güvenli ve pratik özelliklere sahip taşıma programımız şu şekildedir:

Silivri Evden Eve Nakliyat Taşıma Programı

Nakliye hizmetinde sorunların ilk aşamada çözülmesi için ekspertiz yöntemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemde ev eşyası taşıma işlemlerinde uzman elemanız eşyaları yerinde incelemektedir. Marangozluk hizmeti, eşyalar için uygun paketleme işlemi, taşımada gerekli iş gücü, sigortalama, sözleşme imzalama, yük aracının ve asansörlü aracın yerinin tespiti gibi konular bu aşamada çözülmektedir. Sorunsuz evden eve nakliyat işleminin gerçekleşmesi için en iyi program hazırlanmaktadır.

Paketlemeyle başlayan elemanlarımız, kırılan veya kırılma ihtimali olan bütün eşyaları özel kutulara yerleştirmektedir. Cihazlar için özel poşetler ve kutular kullanılmaktadır. Kutuların üzerine uyarı yazıları yazılmaktadır. Bu şekilde en iyi taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çizilebilir eşyalar balonlu naylonla kaplanır ve taşımaya hazır hale getirilir. Nem, dış darbe ve ısı izolasyonu için en iyi malzeme en iyi paketleme seçeneği tercih edilmektedir.

Asansörlü araçla eşya indirme işlemi ağır eşyalarla başlar. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi ağır eşyalar ilk önce indirilmektedir. Piyano ve kasa gibi eşyalar için özel taşıma yöntemi tercih edilmektedir.

İkinci aşamada kırılabilir eşyalara ait kutular indirilmektedir. İstifleme güvenli Silivri evden eve nakliyat hizmetimizin en önemli aşamalarından birini teşkil etmektedir. Özel eşyalara ait kutular, güvenli istifleme seçenekleriyle kapalı kasa araca yüklenmektedir.

Son aşamada eşyalar aynı titizlikle yeni adrese indirilmektedir. Yeni adreste eşyaların düzenlenmesi ile ilgili konularda da çözüm üretiyoruz. Kısacası siz çayınızı içerken biz evinizi son aşamaya kadar güvenle taşıyoruz.

Bütün bu aşamalarda firma elemanlarımız özverili bir şekilde çalışmaktadır. İşini severek yapan ve işini meslek edinmiş deneyimli servis ekibimiz güncel yöntemlerle çözüm üretmeye devam etmektedir. Deneyimsiz veya nakliyecilikle herhangi bir ilgisi olmayan kişiler, eşya taşıma işleminin güvensiz bir şekilde gerçekleşmesine neden olmaktadır.

Silivri evden eve nakliyat ile ilgili detaylı bilgiler almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Demtaş Nakliyat telefon numaramız: 444 4 703

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara