fbpx

Güngören evden eve nakliyat: Ev taşıma işlemi esnasında müşteri sadece fiyat konusuna takılırsa yanılabilir. Evden eve nakliyat firması tercihi yaparken fiyatlar kadar hizmet kalitesi de önemli konular içerisinde yer almaktadır. Eşyaların taşınması esnasında paketleme, yükleme ve teslimat hizmetinin kalitesi çok önemli bir konudur.

Nakliye şirketleri kategorisinde şirketimiz ekonomik hizmet seçeneklerini kaliteli nakliye çözümleriyle birleştirmiştir. Yani hizmet kalitemizi ekonomik bir şekilde müşterimize sunuyoruz. Taşıma işlemlerinde eşyanın teslim edileceği adres önemlidir. Taşıma mesafesi, taşınan yük, taşıma işleminde kullanılan aracın modeli, taşıma hizmeti ve müşterinin tercih ettiği hizmet seçenekleri fiyatlandırma işlemini doğrudan etkileyen önemli bir konudur.

Güngören Evden Eve Nakliyat Eksper Çözümlerimiz

Profesyonel ekibimizin etkili ve güncel nakliye hizmet seçeneklerini tercih ettiğiniz zaman eksper ekibimiz evinize gelerek yerinde analiz işlemi gerçekleştirmektedir. Analiz işlemlerinde evden ve nakliyat eksper elemanlarımız taşınması gereken eşyanın miktarını ve genel özelliğini analiz etmektedir. Bu analiz işlemi yük aracının tercihinde ve paketlemede kullanılacak malzemenin tercihinde belirleyici rol oynamaktadır. Ekibimiz taşıma işleminde kullanılacak aracı belirledikten sonra paketleme malzemesi ve paketlemeyi yapacak eleman sayısı gibi konuları da açığa kavuşturmaktadır.

Ekibimiz taşıma işlemlerinde engel teşkil eden etkenleri de liste halinde hazırlamaktadır. Bahçeli evlerde giriş kapısı, bina kapısı ve ev içerisinde bulunan kapılar incelenmektedir. Koridorlar, odaların genişliği, pencere ve balkon genişliği analiz edilmektedir. Bu analiz sonunda en uygun noktalar belirlenmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmet için kullanılan aracın ve yük aracının park edeceği boşluk da bu esnada belirlenmektedir.

Asansörlü araçla kamyonun yan yana rahatlıkla park edeceği ve bu boşluğa bakan pencere ve balkon ekibimiz tarafından incelenmektedir. Eşyaların rahatlıkla indirilebileceği pencere ve balkon tespit edilmektedir.

Sigortalama hizmeti nakliye hizmetinin ana konuları içerisinde yer almaktadır. Eşyalar pakete girmeden önce fotoğrafı çekilerek sigortalanmaktadır. Sigortalama işleminde eşyanın piyasa değeri ve özellikleri dikkate alınmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşya taşıma süresi boyunca güvence altına alınmaktadır.

Paketleme işlemleri, güvenli nakliyeciliğin en önemli ana maddesini teşkil etmektedir. Cam eşyalar, porselen eşyalar ve elektronik eşyalar özel kutularda taşınmadığı sürece zarar görür. Bu zararı önlemek için bu işin uzmanları tercih edilmelidir. Nakliyede kaliteli paketleme ‘eşya güvenliği’ için ilk önemli maddedir. Firmamız değerli antika eşyaların, mobilyaların ve dolapların taşınması işleminde balonlu özelliğe sahip olan naylonları kullanmaktadır.

Sözleşme imzalama işlemi eksper ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliye hizmetinin resmiyete dökülmesi işlemi sözleşme ile mümkündür. Sözleşmede nakliye işlemi ile ilgili bütün bilgiler mevcuttur.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara