fbpx

Zeytinburnu evden eve nakliyat: İki adres arasında ev taşıma işlemi günümüzde evden eve nakliyat hizmeti olarak tanımlanmaktadır. Şehir içinde veya şehirler arasında cereyan eden eşya taşıma hizmeti, deneyim gerektiren bir sektördür. Bu işte yılların deneyimine sahip olmak, modelli araç filosuna sahip olmak ve kaliteli yöntemlerle çözüm üretmek önemlidir.

Şirketimizin personel ekibi eşya nakil işlemlerinde deneyim ve tecrübe açısından aradığınız özellikleri bir araya getirmektedir. Mobilya, dolap, kitaplık, kasa, sandık, beyaz eşya, elektronik cihaz ve benzeri birçok eşya türü özel olarak taşınmaktadır. Bu eşyalar özel bir şekilde ambalajlanmaktadır ve yine özel bir şekilde yük araçlarımıza yüklenmektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Her işin uzmanı vardır ve işin uzmanıyla çalışmak o işte başarılı olmanın ilk adımıdır. Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetinde ekip ruhu ile hareket ederek müşterinin hayalindeki ev taşıma hizmetini sunan şirket elemanlarımız kısa süre zarfında adresinizi değiştiriyor. Müşterilerimiz firma tercihi yaparken aşağıdaki özellikleri dikkate almalıdır;

  1. Eşya taşırken eşyalara zarar veriyor mu?
  2. Taşıma işleminde titiz davranıyor mu?
  3. Ekonomik ve kaliteli taşıma hizmeti veriyor mu?
  4. Dört mevsim hizmet veriyor mu?
  5. Söz verilen zamanda eşyayı yeni adrese teslim ediyor mu?

Bütün bu özellikleri bir arada bulunduran bir firma bu sektörde tercih edilmektedir. Aradığınız özelliklere sahip olan şirketimiz müşterisinden tam not almıştır.

Müşterinin evden eve nakliyat işlemlerinde dikkat etmesi gereken hususlardan biri de zamandır. İş dünyasında zaman günümüzde çok önemli hale gelmiştir. Zamana karşı yarışan ve müşterinin günlük iş programını aksatmayan firmaları tercih etmelisiniz. Personelimizin ilk amacı, müşterinin zamanını boşa harcamamak ve müşterinin günlük programını aksatmamaktır. Bu nedenle mesai dışı zamanlarda, tatillerde ve müşteri için müsait günlerde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

Evden Eve Nakliye Filomuz

Nakliyeciliğin ana konularından biri de kuşkusuz filodur. Modeli düşük ve bakımsız araçlardan oluşan bir filo kaliteli nakliye hizmetinin önündeki en önemli engeldir. Firmamızda mevcut bulunan yük araçları modelli ve bakımlı özelliklere sahip profesyonel seçeneklerdir. Tır, kamyonet ve kamyon kategorisinde yer alan araç seçenekleriyle evden eve nakliyat uzman olduğumuz bir alandır.

Araçların vergisi, sigortası ve K belgesi muhasebe ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Bakımlı ve modern filomuzun resmi işlemleri de ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Eşyaların taşınması esnasında meydana gelebilecek bütün sorunlar ekibimiz tarafından not edilerek en iyi şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Filomuzun yönetiminde görev alan şoförlerimiz de aradığınız profesyonelliğe sahiptir. Teoride ve pratikte gerekli bütün deneyime sahip şoförlerimiz src ve psikoteknik belgelerine sahip uzun yol tecrübesi olan kişilerden oluşmaktadır.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara