fbpx

İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti nasıl yapılır? İstanbul evden eve taşıma sektöründe çağımızın gereksimi olan çağdaş taşıma (asansörlü taşıma) hizmeti veriyor. Sizlere evden eve taşıma hizmeti verirken konforlu bir taşıma süreci yaşamanız için yardımcı olmaktadır. İstanbul evden eve asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız bizimle iletişime geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak olacaktır.

İstanbul Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Nakliyat ve Taşımacılık firmaları günümüzde birçok şehirde faaliyet göstermektedirler. Bu tür konularda ise özellik ile yüksek katlarda oturan kişiler ya da iş yeri sahibi olan kişiler bu tür yüksek katlardan eşyalarını indirmekte ve taşıma konusunda da biraz tedirgin olmakta haklıdır. Yüksek katlı taşıma esnasında ise hizmet veren taşımacılık firmaları çağımızın moderen taşıma seçeneği olan asansörlü taşımacılık ile bu tür konuları daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde de gerçekleştirmektedirler.

Merdivenlerde kaybedilen zaman ya da eşyaların ya da mobilyaların merdiven köşelerine çarpmasının da engellendiği asansörlü taşıma seçeneği de günümüzde birçok nakliyat firmasının da tercih ettiği konular arasında da yer almaktadır.

İstanbul, İzmir veya Ankara gibi büyük şehirlerde birçok kişi ya da iş yeri sahibi yüksek katlarda da bulunmaktadır. Aynı şekilde yüksek katlı bir yerden farklı bir bölgedeki yüksek bir kata taşınmak isteyen kişiler de bu hizmeti kullanabilir. Asansörlü taşıma hizmeti sunan Demtaş Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda ise evden eve asansörlü taşıma konusu günümüzde de birçok nakliyat firmasının da kendi tercihi olarak tercih edilmektedir. Bizlerde en güvenli şekilde taşıma konusu olan asansörlü taşıma tercihi ile kendi eşya ve mobilyalarımızı da zarar görmesini en az dereceye de düşürebilmekteyiz. Aynı zamanda asansörlü taşımacılık işlemleri de sigortalı bir şekilde de gerçekleştirilmektedir.

Firmamız bütün asansörlü nakliyat işlemlerinde asansörlü aracı kullanabilmektedir. Ev taşıma hizmetinden, ofis taşıma hizmetine, fuar taşıma hizmetinden, fabrika taşıma hizmetine kadar bütün kategorilerde eşya taşımaya devam ediyoruz.

Nakliyede pratik yöntemleri ilk sırada değerlendiren ekibimiz, istediğiniz süre zarfında eşyaları yerine ulaştırmaktadır. Zamanlama bizim için önemlidir. Asansörlü aracı deneyimli ve ehliyetli elemanımız kullanmaktadır. Kabini dört yüz kilo taşıyabilmektedir ve kısa sürede eşya aşağı inmektedir. Taşıma işleminde asansörlü araç ile kamyon yan yana park etmektedir. Yukarıdan inen eşyalar anında yan tarafta bulunan kamyona iletilmektedir.

Yeni adrese eşyalar ulaştırıldıktan sonra eşyaların indirilmesi işleminde de asansörlü nakliyat aracı kullanılmaktadır. Araç yukarıdan eşya indirebildiği gibi, aşağıdan yukarıya doğru eşya çıkarabilmektedir. Eşyaların kamyona indirilmesinden sonra, eşyalar güvenli bir şekilde yeni adrese indirilmektedir. Bu işlem kısa sürede gerçekleşmektedir.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara