fbpx

Kolileme ve paketleme işlemleri nasıl yapılmalı? Ev taşıyan herkesin yaşadığı sorun olan kolileme ve paketleme işlemi herkes için her zaman sorun olmuştur. Taşıma sırasında eşyaya zarar gelecek mi korkusu olmuştur. Bu sorunlar taşıma firmalarını tercih edildiği zamanda devam etmiştir. Bunun için böyle sorunlar ile karşı karşıya gelmeme adına taşınma sırasında tercih edeceğiniz nakliye firmasının kolileme ve paketleme işlemlerini nasıl yapması gerektiğini iyi hizmet sunan nakliye firmasının nasıl olmasını gerektiğini anlatmaya çalışacağım.

Kolileme ve Paketleme İşlemleri Nasıl Yapılmalı? Tavsiyeler

Profesyonel Eşya Paketleme Hizmeti

Eskiden ve günümüzde hala kendi imkanlarıyla taşınan kişilerin eşyalarını kolilemek ve paketlemek için tercih ettiği komşudan, bakkal ya da marketten koli toplanıp bu işlemin yapılmasıdır. Çok sağlıklı olmayan bu paketleme tarzı ile eşyalarımızın zarar görmesi çok yüksek.

Günümüzde gelişen teknoloji ile evden eve taşıma yapan nakliye firmaların artması ve kullandıkları kolileme, paketleme seçenekleri ile eşyalarınızın zarar görmesi imkansız hale geliyor. Nakliye şirketlerinin her eşya için kendine özel paketleme teknikleri ve eşyalara özel kutulama seçenekleri farklıdır. Buzdolabı paketleme ise kıyafetleriniz yada cam ve kırılacak eşyalarınız için paketleme tekniği farklıdır. Sunulan hizmet ile eşyalarınızın zarar görmeden taşınma sağlanıyor.

Nakliye firmaları eşyalarınız zarar görmesin diye genellikle paketleme tekniğinde balonlu naylon kullanmaktadır. Eşyalara yapılan balonlu naylon paketlemesi ile eşyalarınız zarar görmüyor. Her eşya için farklı paketleme tekniği kullanmakta olan firmalar. Elektronik eşyaların zarar görmeyip ciddi masraflar çıkmaması için daha iyi bir şekilde paketleme işlemi gerçekleşiyor. Genellikle elektronik eşyalarınız strafor yardımıyla sararak güvenli bir taşıma yapılır. Balonlu naylon ve strafor kaplama ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınıyor. Bu sayede oluşabilecek hasar en aza inmesi sağlanıyor.

Paketlerin Etiketlenmesi

Taşıma işlemi yapılmadan önce paketlenen eşyalarınızın kolileme işleminden sonra kolilendiği kutuların üzerinde ne tür eşya olduğunu üzerine yazmanız taşıma sırasında dikkatli olunmasını sağlar. Kırılacak eşyanın daha dikkatli taşınmasıyla, kıyafetlerinizin bulunduğu kolinin dikkatli taşınması arasında fark olabilir. Kolilerin etiketlenmesi önemlidir.

Paketlerin Taşınması

Evinizi taşımak için tercih ettiğiniz nakliye firmasının iyi olması ve taşıma hizmetini uzman ekipler ile sunması önemlidir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi ve yükleme sırasında eşyalarınızı zarar görecek şekilde kamyona yerleştirilir memesi adına eşyalarınızın yüklenmesi sırasında nakliye ekibinin başında durmanız eşyalarınız için iyi olabilir.

Demtaş Nakliyat olarak 7 gün 24 saat sizlere hizmet sunmaktayız. 444 4 703 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Kolileme ve paketleme işlemleri ile ilgili sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu1Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 0 değerlendirmeden 5 (göre 0 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara