fbpx

İstanbul sigortalı nakliyat hakkında detaylar ve bilgiler yazımızda yer almaktadır. Uzman ekibimizle birlikte İstanbul başta olmak üzere şehirler arası gerçekleştirmek istediğiniz tüm nakliye işlemlerinin güvenilir ve hızlı şekilde sağlanması istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Gerçekleştireceğimiz tüm nakliye işleri herhangi bir sorun yaşanmaması ve garantili bir şekilde gerçekleşmesi için faturaları olacak şekilde yapılmaktadır.

Bir nakliyat şirketi tercih etmeden önce şirketin yasal olup olmadığını kontrol etmeniz yaşanabilecek bir sorunun önüne geçmenizi sağlayabilir. Nakliyat şirketinin yasal olup olmadığını da K belgesine sahip olup olmadığından anlayabilirsiniz.

Faturanın ve sözleşmenin olmasıyla eşyalarınızı güvene alabilir ve gelebilecek her türlü zararda oluşan hasarın karşılanması adına bir hakka sahip olabilirsiniz.  K belgesi olan her nakliye şirketi taşınma işlerinde fatura ve sözleşme kullanmaktadır.

İstanbul Sigortalı Nakliyat Fiyat ve Hasar Sözleşmeli Taşıma

Demtaş Nakliyat firmamızı tercih ettiniz ve fiyat istediniz. Firmamız fiyat bilgisini size bölge keşfinden sonra belirleyip bildirmektedir. Taraflar olarak anlaşma sağladınız takdirde bir sözleşme imzalanır ve anlaşma tamamlanır. Sözleşme içerisinde taşıma esnasında oluşabilecek maddi kayıpların karşılanması adına maddeler ve fiyatlandırmalar bulunmaktadır. Taşınmanın tamamlanmasıyla birlikte tarafınıza faturada verilmektedir.

Ülkemizde son zamanlarda en çok artış gösteren sektörlerinden olan nakliye sektöründe yasal şekilde çalışan çok firma bulunmamaktadır. Bir nakliye şirketine ihtiyaç duyduğunuz da dolandırıcılardan ve korsan nakliyecilerden korunmak için tercih edeceğiniz nakliye şirketinin K belgesinin olup olmadığını öğrenmelisiniz. K belgesine sahip olan şirketler yasal nakliye şirketleridir. Yasal şirketlerden çalışan kişiler kendi alanında uzman ekiplerdir.

Yasal şirketleri tercih ederek gerçekleştireceğiniz taşıma işlemleriniz daha güvenilir gerçekleşmektedir. Yasal şirketlerinde en önemli avantajı da yaşanabilecek maddi kayıplarda karşılanma durumu olmasıdır.

İstanbul içerisinde veya şehirler arası gerçekleştireceğiniz taşınma işlerinizin güvenilir bir nakliye şirketi tarafından gerçekleşmesini istiyorsanız sizde sitemizi ziyaret edebilir ve İstanbul ilinde sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız Demtaş Nakliyata 444 4 703 telefon numarasından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara