fbpx

Kağıthane evden eve nakliyat fiyatları ve bilgileri nelerdir? Müşterinin en çok ilgilendiği konulardan biri fiyat konusudur. Şirketimizin çalışma prensibi kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır. Hem fiyatta hem de hizmette müşterinin son derece memnun olması önemlidir. Şirketimizin elemanları da bu yönde çalışmaktadır.

İnsan yaşamını doğrudan etkileyen ve hayat kalitesini artıran eşyalar her insan için önemlidir. Ofisler, evler ve diğer yaşam mekanları eşyasız olmaz. Firmamız hayatımız için değerli olan bu eşyaları uygun fiyat seçenekleriyle taşımaktadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Zamanında Teslimat

Eşyaların seri bir şekilde taşınması, güvenle yüklenmesi ve zamanında yerine ulaştırılması uzmanlık isteyen önemli bir konudur. Zamanında eşyaların teslimatı, zaman kazandıran çok önemli bir konudur. Esnaf, işçi, çalışan ve memur kısmının fazla zamanı yoktur ve kısa sürede ev taşınmak isterler. Şirketimiz esnaf, işçi ve memur için mesai kategorisinde en uygun saatleri seçiyoruz. Kağıthane evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz gerçekleşmesi için uygun saatlerde taşıma hizmeti sunuyoruz. Mümkün olduğunca iş dünyasında ve sosyal hayatta herhangi bir problem yaşanmasın istiyoruz. Bunun için ekibimiz güvenli olmak şartıyla seri bir şekilde ev taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Şoförlerimiz

Nakliyeciliğin temelinde güvenli paketlemenin yanı sıra güvenli araç kullanan şoförler de bulunmaktadır. Şoförlerin güvenli bir şekilde araç kullanması ve eşya teslimatını zamanında yerine ulaştırması son derece önemli bir konudur. Şoförlerimiz çekirdekten yetişme uzman kişilerdir. Şehir içi trafikte ve şehirler arası yollarda kamyon ve benzeri yük araçlarını şoförlerimiz trafik kurallarına uygun bir şekilde kullanmaktadır.

Firmamız hizmet kategorisinde işlemlerini resmi bir şekilde yapmaktadır. Araçlarımız için zorunlu resmi belgeler ve evden eve nakliyat elemanlarımız için zorunlu olan resmi işlemler muhasebe ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Sözleşmede belirtilen süre zarfında eşyaları kolay bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. Şirketimiz 7/24 nakliye programını 365 gün güvenle uygulamaya devam etmektedir.

Taşınacak eşyaların özelliğine uygun paketleme, yükleme ve güvenli teslimat seçenekleriyle evinizi siz işteyken kısa sürede yeni adresine taşıyoruz. Ev taşıma işlemlerinin başarılı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesi için müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Şirketimiz yılın her gününde, her türlü hava şartlarında güvenle taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde kullandığımız asansörlü araçlarımız, bize zaman kazandıran güvenli araçlardır. Bu araçların uzayan rayları yüksek katlara kadar uzanabilmektedir. Ray üzerinde hareket eden kabin ile saatlerimizi alacak eşya indirme işlemleri dakikalar içerisinde bitirilmektedir. Asansörlü aracımızı sadece eşyayı indirmek için kullanmıyoruz. Eşyaların yüksek katlara yeniden çıkarılması işleminde de aynı şekilde bu araçları güvenle kullanmaya devam ediyoruz.

Nakliye işlemlerinde hizmet programının sorunsuz bir şekilde işlemesi adına şirket elemanlarımız hava durumunu günlük takip etmektedir. Sisli veya buzlu günlerde şoförlerimiz gerekli önlemleri almaktadır. Sis lambaları, zincirler ve takozlar araçta hazır bulundurulmaktadır. Eşyaların zamanında yerine ulaşması adına gerekli bütün işlemleri seri bir şekilde uygulamaya devam ediyoruz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara