fbpx

Kartal evden eve nakliyat ekspertiz hizmeti detayları nelerdir? Taşıma işleminin nasıl yapıldığı konusu internet ortamında merak edilen konulardan biridir. Evden eve nakliyat firmaları kısa sürede ev taşıma işlemini nasıl gerçekleştiriyor? Firmamız bu konuda hızlı, etkili, güvenilir ve pratik yöntemleri ön plana çıkarıyor ve ev taşıma işlemini gerçekleştiriyor.

Ekibimizin eşyaları yerinde incelemesi profesyonel taşıma yönteminin belirlenmesi ve taşıma işlemi esnasında meydana gelebilecek problemlerin belirlenmesinde etkilidir.

Kartal evden eve nakliyat ekspertiz hizmeti

Taşıma işleminde kullanılacak yük aracının modeli belirlenmektedir. Kapalı özelliğe sahip kasa sistemi, taşıma işlemi esnasında olumsuz hava koşullarına karşı maksimum seviyede koruma sağlar. Eşyanızın genel özelliklerini dikkate alan elemanlarımız tır, kamyonet ve kamyon kategorisinde en uygun araç modelini tercih etmektedir.

Tercih edilen aracın taşıma işlemi yapılacak binanın bulunduğu sokak veya caddeye park edebilir olması gerekir. Bunun için ekspertiz ekibimiz binanın çevresini incelemektedir. İnceleme ile birlikte en uygun yer tespiti yapılmaktadır.

Araç yerinin tespiti uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlem esnasında asansörlü araç için de uygun bir boşluk tespiti yapılmaktadır. Evden eve nakliyat yük aracı ile asansörlü araç yan yana park edecek şekilde boşluğun yeterli olması gerekir.

Taşınacak eşyanın genel özelliklerini dikkate alarak en uygun paketleme malzemesi ve paketleme ekibi tespit edilmektedir. Kullandığımız bütün malzemeler ve tercih ettiğimiz işçilik birinci sınıftır.

Bu aşamada sigortalanmasını istediğiniz eşyalar pakete girmeden sigortalanmaktadır. Paketlenmeden önce eşyaların ayrıntılı fotoğrafı çekilir ve sigorta firmasına gönderilir.

Elemanlarımız pencere, kapı, çatı, teras, bahçe kapısı, bina giriş kapısı, koridor, odalar ve odaların girişlerini tek tek incelemektedir. En uygun yer tercih edilerek özel taşıma programı hazırlanmaktadır. Taşıma işlemini engelleyecek konular da elemanlarımız tarafından tespit edilmektedir. Elektrik telleri, ağaçlar, dar girişler ve kalabalık caddeler evden eve nakliyat işlemini zorlaştırmaktadır.

Nakliye işlemlerinde ilk aşama önemlidir. Bu aşamada etkili bir taşıma programının oluşturulması taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemlidir.

Kartal evden eve nakliyat ve İstanbul’un tüm ilçelerine özel hizmetlerimiz için Demtaş Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaktayız. 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız: 444 4 703

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara