fbpx

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti ve detayları. Kişiye özel hazırladığımız taşıma programını uygulamak için en uygun zaman dilimi tercih edilmektedir. İş dünyasından geri kalmamanız ve günlük programınızı aksatmamanız için tatil günlerinde ve mesai dışında taşıma seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca şoförlerimiz günlük hava raporu, yol raporu, yol çalışması ve trafik durumu gibi konuları da incelemektedir. Taşıma işlemi için tercih edilen gün elemanlarımız seri bir şekilde eşyaları taşımaktadır.

Eşyaların taşıma esnasında herhangi bir zarara uğramaması profesyonel özelliğe sahip paketleme işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Evden eve nakliyat hizmetine özel paketleme malzemelerimiz standartların üzerindedir. Kırılabilir olan ve hassas olması nedeniyle özel paketlemeye ihtiyaç duyan eşyalar itina ile paketlenmektedir. Değerli antika eşyalar, paha biçilmez mobilyalar, değerli dolaplar ve antika halılar uzman ekibimizin titiz çalışma yöntemleriyle paketlenerek taşınacak hale getirilmektedir.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Paketleme işleminin başarılı bir şekilde yapılması ile birlikte eşyalar seri bir şekilde yük asansörüne yüklenmektedir. Yük asansörlü araçlarımız özel tasarımlı son teknoloji ürünüdür. Bu araçlarda pencereye veya balkona uzanan raylar taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Ray üzerinde hareket eden ve yere paralel olan kabin oldukça güvenlidir.

İndirme işlemine ekibimiz ağır olan ve altta kaldığı zaman herhangi bir deformasyona uğramayacak eşyalardan başlamaktadır. Evden eve nakliyat yükleme işleminde, kasada boşluk kalmamasına özen gösterilmektedir. Yükleme işleminde şirket elemanlarımız ağır eşyaları seri bir şekilde indirdikten sonra üzerine kırılabilir eşyaların kutularını yerleştirmektedir. En üste en hassas eşyanın kutuları gelecek şeklide yükleme yapılmaktadır. Bu işlemde bizim için en önemli konu eşyanın güvenliğidir.

Eşyaları iş gücü ile taşıyan ekibimiz de aynı titizliği göstermektedir. Eşyalar hiçbir zaman gelişi güzel taşınmamaktadır. Bu sektörde eşyaların zarar görmesinin en önemli nedeni işçilerin eşyaları gelişi güzel atması veya gelişi güzel yüklemesidir. Firma olarak bu konuda titiz olan özverili kişilerle çalışıyor.

Kapalı kasa araçlara buzdolapları, çamaşır makineleri, derin dondurucular ve bulaşık makineleri asansörlü araçlar sayesinde seri bir şekilde yüklenmektedir. Evden eve nakliyat işlemlerinde kullandığımız bütün yöntemler eşyanın güvenli bir şekilde teslim edilmesinde önemli rol oynayan bir etkendir. Eşyaların istihap yani yük kaldırma özelliği yüklemede önemli bir kuraldır. Firma olarak yüklemede her zaman bu kuralı dikkate alarak hareket ediyoruz.

Yükleme işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz seri bir şekilde eşyaları yükledikten sonra söz verilen saatte yerine ulaştırmaktadır. Yükleme işleminin bitirilmesinin ardından şoförlerimiz güvenliği ön plana alarak eşyaları yeni adrese getirmektedir. Firmamız yeni adreste de aynı titizliği göstererek eşyaları güvenle indirmektedir. İndirme işlemlerinde de asansörlü araç kullanıyoruz. İsterseniz eşyalarınızın düzenlenmesi işleminde de yardımcı olabiliriz.

Bayrampaşa evden eve nakliyat hizmeti için firmamız Demtaş Nakliyat’ı arayabilirsiniz. Telefon numaramız: 444 4 703.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara