fbpx

Kasımpaşa evden eve nakliyat hakkında detaylar. Nakliyat sektöründe evden eve nakliyat hizmeti sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Sektörde bu kadar çok sayıda firma varken, işini doğru yapan firmayı bulmak kolay değildir. Nakliye işi ciddiye alınması gereken bir iş olduğundan firma tercihinde hata yapmamak gerekmektedir. Kimse yanlış bir nakliye seçiminden dolayı eşyalarının zarar görmesini istemeyecektir.

Bu nedenle firma seçerken firmaların sahip oldukları referanslar dikkate alınmalıdır. Sağlam ve yeterli referansları olan firmalar, nakliye hizmeti için tercih edilebilir. Bu anlamda merdiven altı nakliye firmalarından uzak durmak, dikkate alınması gereken bir tavsiyedir. Nakliye hizmetlerinin yanlış bir hizmet sunumunu kabul etmeyen yapısı nedeniyle işini doğru yapan bir firmaya emanet edilmesi gerekmektedir.

Demtaş Nakliyat firmamız bu alanda lider firmaların başında gelmektedir.

Kasımpaşa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kasımpaşa evden eve nakliyat fiyatları nakliye sırasında bazı unsurlardan büyük oranda etkilenmektedir. Nakliye firmasının taşıma maliyetlerini artıran her unsur, nakliye hizmet fiyatını da artıracaktır. Evin bulunduğu kat ve evin mevcut konumu maliyet hesaplamalarında dikkate alınmaktadır. Yüksek apartmanda ve üst katta bulunan bir daireye eşya taşınacağı sırada asansörlü taşımacılık yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem eşyaların zarar görmeden istenilen eve aktarılmasını sağlamaktadır.

Ancak her evin konumu da asansörlü taşımacılık için uygun değildir. Öncelikle evin bir tarafının düz bir yerde bulunması ve asansörün bu alanda kurulabilir olması gerekmektedir. Pek çok nakliye firması asansörlü taşımacılık için asansöre sahip olan firmalardan kiralama yapmaktadır. Bu da nakliye masraflarını artırıcı bir durumdur. Evin konumu ve bulunduğu cephesi de taşıma maliyetlerini etkileyen önemli hususlardandır. Eşyaların alındığı ev ile taşınacağı ev arasındaki mesafenin artması da yine taşıma maliyetlerini artırmaktadır.

Nakliye Sırasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden eve eşya taşımacılığı sırasında eşyaların zarar görmeden aktarılması en önemli konudur. Bunun için mobilya ve beyaz eşyanın dayanıklı ambalajlar ile sarılması gerekmektedir. Eşyaların sarılması sırasında dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır. Aksi durumda eşyalar nakliye sırasında çizilebilir ya da kırılma durumları yaşanabilir. Büyük mobilyaların nakliye öncesinde doğru bir şekilde de monte edilmesi ve yeni evde de montajının yapılması gerekmektedir. Nakliye firmalarında görülen en büyük problemlerin başında, büyük çaplı mobilyaların sökülmesi sırasında yaşanan problemler yer almaktadır. Yanlış yapılan de montaj işlemleri mobilyaların zarar görmesine hatta kırılmasına yol açabilmektedir.

Nakliye firmaları tarafından evden eve nakliyat platformu aracılığı ile profesyonel bir de montaj ve sonrasında montaj hizmetleri verilmelidir. Nakliye firmalarının de montaj hizmetlerine azami ölçüde önem vermeleri ve nakliyenin bu kısmı için işinin ehli çalışanlar görevlendirmeleri gerekmektedir. Nakliye hizmetleri sırasında eşyaların muhafaza edildiği ortamların hijyenik olmasına ve bu durumun hizmet süresince korunmasına firmalar tarafından önem verilmelidir. Hizmet öncesinde, nakliye için kullanılacak olan araçların iç temizliği yapılmalıdır. Taşınan eşyaların ambalajları dahil kesinlikle toplanmaması ve taşıma sırasında eşyalarda en ufak bir çizik dahi bulunmamasına özen gösterilmelidir.

444 4 703 nolu telefondan Demtaş Nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara