fbpx

Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız hakkında bilgiler. İnsanoğlu dünyaya geldiği günden bugüne her zaman evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duymuştur. Sanayi ve teknolojinin gelişmesiyle günümüzde taşınma modern araçlarla yapılmaktadır. Şehirleşmenin arttığı günümüz şartlarında ev değiştirme problemi olanca hızıyla devam etmektedir. Modern asansörlü araçlar, profesyonel kapalı kasa araçlar ve işinin ehli personelle evden eve nakliye konusu tam anlamıyla çözüme kavuşmuştur.

Ev taşıma işleminde yerinde inceleme işlemi olmadan hareket edilmemektedir. Hava durumu, yol durumu ve trafik yoğunluğu gibi konuların yanı sıra yük aracının yeri, asansörlü aracın yeri, paketleme, sigortalama ve marangoz işlemleri keşif hizmetinin ana konularıdır. Binanın giriş ve çıkışlarını incelenmesi, bahçe girişinin incelenmesi ve diğer girişlerin incelenmesi keşif hizmetimizin ayrıntılarını oluşturmaktadır.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliye hizmetinde ekibimiz çıkabilecek problemleri yerinde inceledikten sonra taşınacak eşyaları paketleme işlemiyle işe başlamaktadır. Güvenli evden eve nakliyat yöntemlerinin ön plana çıktığı günümüz evden eve nakliye hizmetine şirketimiz çözüm odaklı hareket etmektedir. Özel kutularda eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve teslimatı profesyonel personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ev taşımadan önce yapılması gereken risk analiz işlemlerini güncel yöntemlerle yapan personelimiz, evinizi ziyaret ederek eşyaları genel anlamda analiz etmektedir. Ayrıca evin penceresi, balkonu, kapısı ve diğer bütün girişleri personelimiz tarafından incelenmektedir.

Asansörlü araçla taşıma hizmetini güncel yöntemlerle gerçekleştiren ekibimiz, asansörlü sisteme sahip aracın yerini belirlerken en uygun pencere veya balkonu tercih etmektedir. En uygun pencere ve balkon genişliği ekibimiz tarafından belirlenmektedir.

Pencerenin genişliği, balkonun genişliği, kapı ve bahçe girişinin genişliği gibi bütün konular Sancaktepe evden eve nakliyat keşif ekibimiz tarafından değerlendirilmektedir. Bütün bu değerlendirmenin ardından asansörlü araçla eşyanın indirileceği pencere veya balkon tespit edilir. Tespit işlemlerinde ağaç ve elektrik telleri de yerinde incelenmektedir.

Kapalı kasalı araçla, asansörlü aracın yan yana park edeceği park veya bahçe boşluğu da incelenmektedir. Ağır eşyalar ilk aşamada indirilmektedir ve ikinci aşamada ise hafif eşyaların kutuları indirilmektedir. Hafif eşyalar üstte kalacak şekilde yükleme işlemi yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliye

Nakliyeciliğin etkili ve mükemmel yöntemlerini uygulayan şirketimiz eşyaların zamanında yerine ulaştırılması konusunu ciddi anlamda çözmektedir. Nakliye hizmetinde eşyaların yüklenmesinin ardından trafikte güvenli yolların tercih edilmesi, aracı sarsmadan kullanmak ve eşyaların teslimatında asansörlü araç kullanmak en önemli konulardır. Sancaktepe Evden eve nakliyat hizmetinin teslimat kategorisinde iş deneyimli şoförlerimize düşmektedir.

Paketlemenin ve özel yükleme yöntemlerinin önemli olduğu nakliye hizmetinde eşyaların zamanında yerine ulaştırılması da önemlidir. Günümüz iş dünyasında hiç kimsenin fazla zamanı yok. Bu nedenle hızlı çalışan aynı zamanda zamanında teslimat yapan şirketler tercih edilmektedir. Firmamız 365 gün hizmet vermektedir.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara