fbpx

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri: Nakliye hizmetimizde eşyalar paketlendikten sonra sıra eşyaların kamyona yüklenmesi işlemi vardır. Evden eve nakliyat yükleme işleminde öncelikle ağır eşyalar indirilmektedir. Ağır eşyaların indirilmesinin nedeni eşyaları teslimat aşamasından zarar görmesini engellemektir. Hassas eşyalar üstte ağır eşyalar altta kaldığı zaman taşıma esnasında eşyaların zarar görmesi tam anlamıyla önlenmiş olacaktır.

Asansörlü aracın yerini önceden tespit eden ekibimiz, aracın raylarını pencereye uzatmaktadır. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin yaklaşık 400 kilogram taşıma kapasitelidir. Ağır kasalar, piyanolar ve benzeri eşyalar rahatlıkla bu araçla indirilebilir.

Asansörlü aracımızın yanına park eden kapalı kasa aracımız, asansörlü aracın hemen yanına park edilmektedir. Asansörden indirilen eşyalar kapalı kasa aracın başında duran elemanımıza teslim edilmektedir. Evden eve nakliyat elemanımız kapalı kasa aracın alt kısmına ağır olan buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini boşluk kalmayacak şekilde yerleştirmektedir. Ağır eşyaları altta, hafif eşyaların üstte yer aldığı yük kamyonlarımız modelidir ve süspansiyonludur.

Asansörlü aracımızın rayları yüksek katlara kolaylıkla uzanabilmektedir. Yüksek katlardan eşyaların hızlı bir şekilde indirilebilmesi için bu araçlara her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Ekip olarak hizmet kalitemizi ve profesyonel evden eve nakliye hizmetimizi asansörlü araçlarla gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatlandırmada güncel veriler bizim için önemlidir. Fiyatlandırma işleminde akaryakıt fiyatları belirleyicidir. Ayrıca tercih edilen yük aracının cinsi de fiyatı belirlemektedir. Yani kamyon, kamyonet ve tır kategorisindeki araçların nakliye ücreti farklıdır. Evden eve nakliyat hizmetinde fiyatlandırmada bizim için müşterinin memnun olması ve hizmet kalitesi ile doğrudan tanışması önemlidir. Firma olarak hizmetimiz 365 gün devam etmektedir. Kış aylarında ve yaz aylarında performansımız her zaman üst seviyededir.

Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Nakliyenin başarılı bir şekilde yapılabilmesi adına çözüm üreten şirket elemanlarımız taşıma işlemi esnasında trafik kurallarına dikkat etmektedir. Şoför ekibimiz ilk aşamada öncelikle trafik kurallarını dikkate almaktadır. Güvenli bir şekilde eşyaların yüklenmesinin ardından süspansiyonel araçlarımızla trafik kurallarını dikkate alarak yola çıkıyoruz.

Şoförlerimiz şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetleri kategorisinde tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tecrübenin yanı sıra bu sektörün ihtiyaç duyduğu belgeler de temin edilmiş durumdadır. Firma olarak izinli çalışıyoruz ve evden eve nakliyat çözümlerinde müşterimizin memnuniyetini tercih ediyoruz.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara