fbpx

Çatalca evden eve nakliyat hizmetinde paketlemenin püf noktaları nelerdir? Her işte olduğu gibi evden eve nakliyatta da işin püf noktası önemlidir. Nakliye işlemlerinde önemli konu kuşkusuz paketlemedir. Paketlenecek eşyaların yerinde incelenmesi, uygun paketleme malzemesinin belirlenmesi bu kategoride çok önemlidir.

Taşınacak eşyaların öncelikle özelliğine uygun şekilde paketlenmesi işleminde önemli olan konu uzmanlıktır. Paketlemede uzman olan elemanlarımız kısa süre zarfında eşyaları özel bir şekilde paketlemektedir. Paketlemede kullandığımız içi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve özel ambalajlar evden eve nakliyat işleminde güvenliği maksimuma çıkarmaktadır. Ayrıca kullandığımız koli bantlarının sağlam olması ve kaliteli olması, paketlenen eşyaların güvenli bir şekilde taşınması işlemini de sorunsuz hale getirmektedir. Kullanılan bütün malzemeler kalitelidir.

Hizmette kalitenin ilk adımı olan paketleme hizmeti, taşımada ve teslimatta eşyaların zamanında yerine ulaşması önemlidir. Taşınacak eşyaların uzman ekip tarafından özel yöntemlerle ambalajlara yerleştirilmesi hayati önem taşımaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Paketlemenin Püf Noktaları

Özel paketleme işleminde en önemli nokta bizim için eşyanın yapısıdır. Elektronik eşyaların paketlenmesinde özel balonlu naylonlar ve poşetler tercih edilmektedir. LCD tv ve bilgisayarların ekranını korumak için özel balonlu naylonlara ihtiyaç vardır. Taşıma işlemi esnasında elektronik cihazların zarar görmemesi için bu paketleme işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bardak, seramik tabak, porselen tabak, avize ve benzeri kırılgan özel eşyaların paketlenmesinde içi köpüklü kutuları tercih ediyoruz. Bu köpüklü kutular darbeye karşı dayanıklı olduğu için Çatalca evden eve nakliyat programı boyunca herhangi bir problem meydana gelmemektedir.

Paketlemede dikkat edilen hususlardan biri de çizilme ihtimali olan değerli eşyalardır. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, antika eşyalar, değerli mobilyalar ve dolaplar taşınma esnasında çizilmemelidir. Firma olarak çizilme problemini balonlu naylonlarla engellemekteyiz. Bu balonlu özelliklere sahip naylonlar sağlam koli bantları ile çok daha kullanışlı özelliklere sahip olabilmektedir. Neme karşı dayanıklı özelliklere sahip izolasyonlu bu paketleme malzemeleri, aynı zamanda darbe emici özelliklere sahip profesyonel malzemelerdir.

Paketlemede dikkat ettiğimiz hususların başında profesyonel işçilik gelmektedir. Paketlemeden anlamayan veya gelişi güzel paketleme yapan firmalar eşyaların zarar görmesine neden olur. Sigortalama işleminden faydalanmak için sigorta şirketinin belirlediği şartlar kategorisinde paketleme işleminin yapılması gerekir.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara