fbpx

Parça eşya taşıma nasıl yapılıyor? Hizmet kalitesi ne derece önemlidir? Ticaret, imalat ve diğer kategorilerde parça eşya taşıma hizmeti ekonomik nakliye seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Özellikle mobilya gurubu yer kapladığı için nakliye sorunu ile karşılaşmaktadır. İmalat, fabrikasyon ve diğer kategorilerde küçük çaplı eşyaların düşük maliyetle taşınmasında parça eşya taşıma hizmeti en iyi seçenektir. Ekonomik olmasının yanı sıra özel paketleme ve yükleme yöntemleriyle güvenli olan parça eşya taşıma bir aracın birden fazla müşteriye tahsis edilmesi işlemidir.

Bu kategoride kullandığımız araçlar özel tasarımlı modern ve modelli kamyonlardır. Kapalı kasa araçlarımız dört mevsim güvenli taşıma özelliğine sahiptir. Araçların bakımı, sigortası, vergisi ve gerekli izin belgeleri firmamız tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Deneyimli Personel ile Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Nakliye hizmetinde profesyonel şoför, hizmetin kalitesini doğrudan etkileyen bir konudur. Acemi şoförler kazalara neden olur. Parça eşya taşıma firmamız bu nedenle şoför seçiminde tecrübeye ve profesyonelliğe önem vermektedir. İşini seven ve mesleğini severek icra eden şoförlerimizle eşyalarınız tam zamanında yerine ulaşacaktır.

Parça eşya taşıma işlemlerinde zamanında eşyayı teslim alan elemanlarımız, yine zamanında eşyaları yerine ulaştırmaktadır. Taşıma işlemlerinde şoför ekibimiz, trafik kurallarına uyarak hareket etmektedir. Verdiğiniz adrese ekibimiz tam zamanında ulaşmaktadır. Güvenli eşya taşıma işlemlerinde ekonomik yöntemleri bir araya getiren parça eşya taşıma hizmetini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Bu hizmette eşyaların paketlemesi, eşyaların güvenliği açısından son derece önemlidir. Teslim edilmesini istediğiniz eşyaları elemanlarımız kısa sürede adrese ulaştırmaktadır.

Hizmette kalitenin önem kazandığı bu kategoride firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere her zaman için parça eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Eşyalar mekanik özelliğine uygun şekilde paketlendiği için taşıma işlemi esnasında eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Taşıma işlemlerinde istifleme kurallarına riayet edilmektedir.

Parça eşya taşıma, şehirler arası eşya taşıma, ofis taşıma, parça parça ofis taşıma tüm hizmetlerde yanınızdayız. 444 4 703 telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz. Demtaş Nakliyat olarak 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız.

Firma olarak eşyalarınız bizim sorumluluğumuzda sigortalı şekilde taşınmaktadır.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara