fbpx

Sigortalı taşımacılık nasıl yapılır? Evden eve, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, şehir için nakliyat, ofis taşıma ve diğer bütün nakliye işlemlerinde sigortalı taşıma kaza durumunda eşyanın teminat altına alınmasıdır. Sigortalama işleminde ekspertiz elemanları sigortalanacak eşyanın fotoğrafını çektikten sonra sigorta şirketine göndermektedir. Sigorta şirketi de taşıma süresi boyunca o eşyayı sigortalanmaktadır. Eşyanın değeri nispetinde sigorta ücreti ödenmektedir.

Sigortalama hizmetinde eşyanın pakete girmeden fotoğrafının çekilmesi gerekir. Sigorta şartlarına uygun şekilde eşyanın paketlenmesi gerekmektedir. Paketleme, istifleme, yükleme ve benzeri durumlar sigortalama şartlarını doğrudan etkilemektedir. Paketlemede veya yüklemede yapılan hatalar sigortalama hizmetinin dışında yer almaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Şirketi Demtaş Nakliyat

Maddi veya manevi açıdan değerli eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasında sigortalama hizmetinin avantajları saymakla bitmez. Antika eşyalar, elektronik eşyalar, değerli mobilyalar ve benzeri birçok eşya sigortalanabilir. Sigortalı taşıma hizmetinde eşyalar teslimat süresi boyunca sigorta şirketinin teminatı altına girmektedir. Eşyalar teslim edildiği andan itibaren sigorta süresi sona ermektedir.

Nakliye hizmetleri kategorisinde profesyonel yöntemleri tercih eden şirketimiz, sigortalı nakliye çözümleriyle eşyanızı yüzde yüz güvenli taşımaktadır. Demtaş Nakliye hizmetinde sigortalama ile ilgili bütün konularda müşteri hizmetlerimiz 7/24 çözüm üretmektedir.

Amatör yöntemlerle hizmet veren ve sigortalı nakliye çözümleri sunmayan firmalar, telafisi mümkün olmayan maddi zararlara neden olabilir. Özellikle çok değerli eşyaların taşınmasında sigortalama hizmetine ihtiyaç vardır. Sigortalı bir şekilde eşya taşımak için bu konuda sektörde söz sahibi firmaların tercih edilmesi gerekir. Güven veren ve resmi prosedürde problem çıkarmayan güvenilir ve deneyimli sigortalı taşıma firmaları taşınan eşyaları zamanında teslim etmektedir.

Firma olarak sigortalama, taşıma, paketleme, istifleme ve zamanında teslimat gibi bütün konularda güvenilir hizmet sunuyoruz. Taşınacak bütün eşyaları özelliğine uygun şekilde kutulara yerleştiriyoruz ve özel yöntemlerle kapalı kasa araca yüklüyoruz. Günlük programa ara vermeden güvenle eşya taşıtmak için bizi aramanız yeterlidir.

Sigortalı taşımada taşıma süresi eşyanın paketlenmesinden, eşyanın yeni adreste paketten çıkarılmasına kadar devam eder. Sigortalama işleminin geçerli olması için eşyanın kazaen zarar görmesi gerekir. Kasti zarar verildiği tespit edildiği zaman firma maddi hasarı karşılamamaktadır.

Kaza sonucu ıslanma, yanma ve benzeri durumlarda da sigortalama işlemi geçerlidir. Ancak paketlemede ve yüklemede firmanın ihmali tespit edildiği zaman yine sigortalama şirketi her hangi bir ödeme yapmamaktadır.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 1 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara