fbpx

Bizimle taşınan her müşterimiz mutlu ! Nasıl mı? 👇

  • Taşınma öncesi eşyalarınıza ücretsiz eksper yapıyoruz.
  • Bizimle taşınmaya karar verirseniz adınıza özel sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşme sizi taşınma bitimine kadar tüm haklarınızı koruyor.
  • Firmamız sizin nasıl taşınmak istediğini bilerek personelini bu yönde eğitiyor. Eşyalarınızın tüm paketleme ve taşıma işlemini bu bilinçle yapıyor.
  • İstenmeyen hasar durumunda, 750 ₺ ye kadar firmamız 750 ₺ üzeri zararlarda sigortamız mağduriyetinizi gideriyor. Sizin mağduriyetiniz giderilesiye kadar işin takipçisi oluyoruz! Sigorta firmamız #groupama dır.
  • Daha önce yaşadığınız kötü taşınma tecrübesini bir daha yaşamayacağınızın garantisini size veriyoruz.
  • Sektörel olarak size kattığımız en büyük özellik ise %99 Nakliye firmasının yapamadığı eşya başı özel sigorta paketi ile eşyalarınızı sigortalıyoruz. Sektörümüzde genelde sigortalı taşıyoruz deniliyor ama bu sigorta sadece seyahat halinde oluşabilecek kaza vb. durumlar için geçerli oluyor. Yani eşyalarınız taşınırken veya personel tarafından zarar veririlirse maalesef sigortadan faydalanamıyorsunuz. Bizde ise her türlü zarara karşı eşyalarınız sigortalanıyor!

İlklerin öncüsü olmaktan ve sektöre müthiş bir yenilik getirmekten bir kez daha gurur duyuyoruz!
Eşyalarınız artık her türlü kırılmalara karşı sigortalı!

Taşınmak söz konusu olunca bizlerin ilk korkusu eşyalarım taşınma esnasında ya zarar görürse korkusu. Bu endişe ile fiyat araştırmasına başlarız ve firmalardan teklifler toplarız.
Firma tercihi yaparken mutlaka sigorta kriterini göz ardı etmeyiz, lâkin çoğu nakliye firması sigorta yapıyoruz der ammaaa(!) Bu sigorta hangi şartlarda geçerlidir bilmeyiz! Zannederiz ki eşyam kırılırsa firmanın sigortası bunu karşılayacak(!) ama işin aslı öyle değil! %99 Firmanın tercih ettiği sigorta türü sadece Seyahat anında kaza,yangın vb. durumlar için geçerli olan sigorta türüdür.

SİGORTALI TAŞIYORUZUN TÜRKÇESİ!

Eşyalarınız firma çalışanları tarafından zarar verilirse sigorta KARŞILAMAZ! Paketleme,sökme ve montaj esnasında zarar gelirse sigorta KARŞILAMAZ!Araca yüklenirken eşyalarınıza zarar gelirse sigorta KARŞILAMAZ! Bütün bunların bilincinde olun ki, tercih edeceğiniz firmaya muhakak Sigortalı Evden Eve Nakliyat sigortasımı yoksa her türlü kırılmalara karşı sigortalımı olduğunu sorun. İkna değilseniz emin olmak için poliçesini incelemek istediğinizi belirtin, bu sizin en doğal hakkınız!Peki biz Demtaş Nakliyat olarak ne tür sigorta kullanımına geçtik? Biz sizlerin tüm eşyalarını her türlü kırılmalara karşı sigortalatıyoruz! İstemsiz olsa dahi personelimiz tarafından kırılırsa , taşırken, paketlerken,sökerken veya montelerken eşyanız kırılırsa tüm kırılmalar için sigortamız tarafından sorunsuz bir şekilde mağduriyetiniz giderilecektir! Evden eve nakliyat sigorta poliçemizi müşteri temsilcilerimizden isteyiniz.

ÖNEMLİ NOT: Sigorta Firması Prensibi sebebiyle, oluşabilecek 750 TL altı zararları ve beyaz eşyalarınızdaki göçükleri, ve diğer eşyalarınızdaki çizilmeleri KARŞILAMAMAKTADIR! Bu tür durumlarda mağduriyetiniz firmamız tarafından giderilecektir!

Eğer sizde tüm bu özelliklerden faydalanmak istiyorsanız 👇

444 4 703 veya Teklif formundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara