fbpx

Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgiler. Güvenliğin hayati bir konu olduğu ev taşıma hizmetinde evden eve nakliyat eksper işlemiyle güvenli taşıma hizmeti için ilk merhaleyi gerçekleştirmiş oluyoruz. Öncelikle özel bir taşıma programının oluşturulması gerekir. Bunun için taşıma işleminin yapılacağı ev yerinde ziyaret edilir ve ikinci aşamada taşınacak eşyalar incelenir. Bu incelemenin amaçları şunlardır:

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

  1. Paketleme işleminin sorunsuz bir şekilde yapılması ve değerli eşyaların nasıl paketleneceğine karar verilmesi,
  2. Kamyon ile asansörlü özelliğe sahip olan aracın park edeceği boşluğun tespit edilmesi.
  3. Girişler, pencereler, balkonlar ve diğer bütün girişler yerinde incelenmektedir. Buradaki amaç taşıma işlemi esnasında herhangi bir sorunun çıkmaması için önlem almaktır.
  4. Sigortalanacak eşyalar eksper hizmeti kapsamında gerçekleşmektedir.
  5. Sözleşmenin imzalanması işlemi de evden eve nakliyat eksper kategorisinde gerçekleşmektedir. Fiyatlandırma, eşyanın taşınacağı tarih ve teslimat tarihi sözleşmede yer alan konulardır.
  6. Ekspertiz hizmetinde görevli arkadaşlarımız asansörlü aracın yerini tespit ederken, cadde, sokak, giriş ve binanın arka bölümlerini incelemektedir. Pencere, balkon ve teraslar da incelenmektedir. Bu inceleme sonunda en uygun yer tercih edilerek eşya taşıma işlemi için program oluşturulmaktadır.

Hizmette ilk önemli konumuz tabi ki güvenliktir. Bunun için özel paketleme yöntemi ile işe başlıyoruz. Özel paketleme yönteminde kırılabilir eşyalara özel içi köpüklü kutuları tercih ediyoruz. Balonlu naylonlarla kırılabilir ve çizilebilir eşyaların üzerini kaplıyoruz. Özenle gerçekleştirdiğimiz paketleme işlemiyle eşyaların güvenliği en süt sınıra ulaşıyor. Paketlemede evden eve nakliyat konusunda uzman olan kişilerin tercih edilmesi bu hizmette çok önemli bir konudur. Sağlam kutular, koli bantları ve kaliteli balonlu naylonlarla ekibimiz kısa süre zarfında eşyaları kolay bir şekilde paketlemektedir.

Seri bir şekilde gerçekleştirilen paketleme işleminin ardından elemanlarımız eşyaları asansörlü araca yüklemektedir. Asansörlü araca yükleme işlemi de özel bir program gerektiren önemli bir konudur.

Asansörlü araca yükleme işleminde yukarıda iki eleman ve aşağıda iki eleman görev almaktadır. Yukarıdaki elemanlar eşyayı kabine yerleştirdikten sonra operatör kabinin aşağı indirmektedir. İki eleman yükü hemen yan tarafa park etmiş olan kapalı kasa aracın içerisine yerleştirmektedir. Kapalı kasa aracın iç kısmına boşluk kalmayacak şekilde eşyaları yerleştiren evden eve nakliyat çalışanlarımız, üst kısımlara daha hafif ve daha hassas eşyaların kutularını yerleştirmektedir.

Eşya yükleme işleminde takip edilen yol eşyanın istihap haddidir. Yani kırılabilir eşyalar her zaman en üste, dayanıklı ve sert eşyalar ise alta yerleştirilmektedir. Eşyaların yüklenmesi işleminde istiflemede uzmanlık önemlidir. Bu konuda tecrübeli olan yüklemecilerimiz en iyi şekilde eşyaları istifleyip kapalı kasa araca sığdırmaktadır.

Yorumunuz nedir ?
1Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara