fbpx

Taşdelen evden eve nakliyat hizmeti detayları nelerdir? Yükleme nasıl yapılır? Yükleme işlemlerinde ekip olarak eşyaların mekanik özelliği dikkate alınarak hareket edilmektedir. Bir eşyanın üzerine yük alma kapasitesi her zaman için farklı olabilir. Evden eve nakliyat ekibimiz bu farklı göz önüne alarak hareket etmektedir. Yani cam eşyaların üzerine ağır yük yüklemek o eşyanın zarar görmesine neden olur. Sandık veya derin dondurucu gibi dayanıklı eşyaların üzerine yük attığınız zaman derin dondurucu zarar görmez. Firma olarak taşıma hizmetinin bu temel ilkesine sadık kalarak hareket ediyoruz. Müşterimizin eşyasını kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz.

Yüklemede ilk aşamada asansörlü araçla ağır eşyaları indiriyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve mobilya gibi eşyalar kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilmektedir. Bu yerleştirme işleminde boşluk kalmayacak şekilde hareket edilmektedir. Bu eşyaların üzerine ise kırılabilir hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. En üst kısma ise kırılma ihtimali en yüksek olan eşyalar yerleştirilmektedir. Taşdelen evden eve nakliyat kamyonlarımız maksimum kaliteye sahip modern araçlardır.

Taşdelen Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Yükleme işleminde kullandığımız asansörlü araçlar evden eve sektörünün lokomotifidir. Seri bir şekilde ağır eşyaların yüksek katlardan kısa sürede indirilmesi profesyonel asansörlü araçlarla mümkündür. Firmamızın filosunda hizmet veren asansörlü araçlar modelli, bakımlı ve güçlü araçlardır. Uzayan ray sistemi sayesinde 10-12. kattan kolaylıkla eşya indirebiliriz. Firmamız evden eve ve ofis taşımacılığı gibi kategorilerde seri bir şekilde bu araçlarla eşya indirmektedir.

Eşyaların taşınması işleminde diğer önemli bir konu kuşkusuz eşyaların güvenli bir şekilde teslimatıdır. Eşyalar özel süspansiyonlu araçlara yüklendikten sonra deneyimli şoförlerimiz tarafından sarsılmadan taşınmaktadır. Trafiğe çıkmadan zincir ve takoz gibi gerekli malzemeleri temin eden şoförler, hava durumu, yol durumu ve trafik durumu istatistiklerini incelemektedir. Ayrıca en uygun ve en güvenli yolları seçen evden eve nakliyat şoförlerimiz güvenli bir şekilde eşyaları yerine ulaştırmaktadır.

Teslimat işlemlerinde de ekibimiz aynı titizliği göstermektedir. Ayrıca asansörlü araçlarımız yüksek binalardan eşya indirebildiği gibi yüksek katlara eşya çıkarabilmektedir. Eşya indirme ve eşya teslimatında zaman kazandıran asansörlü araçlarımız bizim için büyük kolaylık sağlayan profesyonel makinelerdir. Firmamızı bu kategoride her zaman arayabilirsiniz ve her zaman için nakliye hizmet programımızdan faydalanabilirsiniz. Eşya taşıma işlemlerinde firmamızın etkili hizmet programını müşteri yorumlarından takip edebilirsiniz. Çünkü müşterimizin memnun olması nakliye hizmetimizin en önemli ana maddesini teşkil etmektedir.

Yorumunuz nedir ?
3Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 4.9 değerlendirmeden 5 (göre 3 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara