fbpx

Göztepe evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır. Bir adresten diğer adrese değişiklik yapmak sosyal hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ve evden eve nakliyat hizmeti de bizim için ciddi anlamda önemli bir konudur. Ev satın alma veya kiralık ev değiştirme gibi durumlarda evinizin güvenle taşınması için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz zaman adresinize gelerek eşyalarınızı incelemektedir. Göztepe Evden eve nakliyat işlemi için uygun kamyonun belirlenmesi, kapalı kasa aracın yanına park edecek asansörlü aracın yerinin belirlenmesi ve paketleme gibi işlemler ilk aşamada personelimiz tarafından açıklığa kavuşturulmaktadır. Ayrıca bu hizmete ekspertiz hizmeti denilmektedir. Evinizi ve evinizdeki eşyaları incelemeden taşıma işlemine geçmiyoruz. İlk inceleme işlemi, taşıma hizmetinin seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemlidir. Çünkü personelimiz ve şirketimiz bu konuya ehemmiyet vermektedir.

Keşif hizmetiyle işe başlayan şirket elemanımız bu kategoride çözüm odaklı hareket ederek işe başlıyor. Eşya taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için çıkabilecek sorunların analizi ekspertiz elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetimizin ilk aşaması eşyaların yerinde incelenmesi işlemidir.

Eşyaların yerinde incelenmesiyle birlikte taşıma işlemi için gerekli yük aracı, asansörlü aracın yeri, paketleme, sigortalama, sözleşme, marangoz hizmeti ve girişlerin incelenmesi gibi işlemler çözülmektedir. Çünkü risk meydana getirecek bütün konular yerinde incelendikten sonra gerekli önlemler ekibimiz tarafından alınmaktadır.

Özel kutularla, balonlu özelliğe sahip poşetlerle yapılan paketleme eşyanın zarar görmemesi için önemlidir. Paketleme, yükleme programı, hızlı ve etkili teslimat seçenekleri ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Yüksek katlardan eşya indirme işlemini gerçekleştiren Göztepe evden eve nakliyat asansörlü aracımız büyük öneme sahiptir. Evin çevresinde bulunan uygun boşluğa park edilen asansörlü araçlar, boşluğa bakan pencere balkona raylarını uzatır. Ray üzerinde hareket eden kabin buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyaları rahatlıkla iner. Asansörlü aracın yanına park eden araca yüklenen ağır eşyalar, taşıma işlemini kolay hale getirmektedir.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 4.9 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara