fbpx

Uluslararası ofis taşımacılığı nasıl yapılır? Ofislerde fotokopi makinesi, faks, bilgisayar ve benzeri değerli cihazlar, uluslararası ofis taşıma işlemi esnasında özel güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ayrıca çizilme ihtimali olan değerli kanepeler, mobilyalar ve dolaplar da aynı şekilde özel paketleme yöntemi ile taşınmaktadır.

Uluslararası ofis taşımacılığında da aynı kural geçerlidir. Keşif ve planlama, paketleme, özel istifleme yöntemi, gümrük işlemleri ve teslimat aşamaları profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Uluslararası nakliye konusunda uzman olan ofis taşıma ekibimiz, her aşamada aradığınız başarılı ve etkili yöntemleri adresinize taşımaktadır. Ülkeler arası taşıma prosedürüne uygun hazırlanan eşyalar, yine bu prosedüre uygun şekilde tırlara yüklenmektedir.

Uluslararası Eşya Taşıma Firmaları

Taşıma işlemlerinde kırılma ihtimali olan eşyalar için içi köpüklü kutular ve çizilmeyi önleyen balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Uluslararası ofis taşımacılığı kategorisinde, yolculuğun uzun sürmesi nedeniyle eşyaların zarar görmemesi en önemli konudur. Taşıma işleminde eşyanın güvenle taşınması için içi köpüklü koliler kullanılmaktadır. Ayrıca elektronik eşyaların taşınması için balonlu naylon poşetler  de kullanılmaktadır. Kullanılan kaliteli malzemeler, uzun süren uluslararası ofis taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynar. Bu nedenle paketlemede uzman elemanlarla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz ve bu kısa sürede taşıma işlemini sonuçlandırıyoruz.

Uluslararası Ofis Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Uluslararası boyutlarda gerçekleştirilen nakliye işlemlerinde eşyaların istiflenmesi, eşyaların genel yapısına uygun şekilde yapılmaktadır. Ağır ve dayanıklı mobilya ve kanepe türü eşyalar alt kısımda, elektronik ofis eşyalarının ve cam eşyaların bulunduğu kutular en üst kısma yerleştirilmektedir.

İstifleme işlemleri, ofis taşıma işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemlidir. Bu konuda uzman olan elemanlarla çalışmak bizim için öncelikli bir konudur. Asansörlü taşıma işlemlerinde eşyaların kabine güvenle yerleştirilmesi için dikkatli davranıyoruz. Özellikle ağaç ve elektrik telleri gibi asansörlü aracın çalışma sistemini olumsuz etkileyen etkenler taşıma planında değerlendirilmektedir. Uluslararası ofis taşıma hizmetinin ilk aşaması, güvenli taşıma programımız için son derece önemlidir.

Uluslararası ofis taşımacılığında Uluslar arası prosedürü en iyi şekilde takip ediyoruz. Her ülkenin farklı Uluslar arası taşıma prosedürü bulunuyor. Firma olarak bu konuda uzman ekiplerle çalışıyoruz ve gümrükle ilgili konularda pratik çözüm seçeneği sunuyoruz. Firma olarak istediğiniz ülkeye ofis taşıma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 0 değerlendirmeden 5 (göre 0 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara