fbpx

Evden eve nakliyat hizmetleri nelerdir? Eşyasız hayatın imkansız hale geldiği günümüzde, profesyonel nitelikli nakliye hizmetlerine olan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Evden eve nakliyat, eşya taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü eşya taşıma ve şehirler arası nakliye gibi kategorilerde her zaman için nakliye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri – Keşifle Başlayan Ev Taşıma Hizmeti

Bu sektörde profesyonel evden eve nakliye hizmetini tercih eden şirketler, istediğiniz süre zarfında nakliye hizmetini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Ev taşıma işleminin başarılı yöntemlerle gerçekleşmesi için öncelikle özel taşıma programı oluşturulmaktadır. Taşıma programının kalitesi, eşyanın güvenli yöntemlerle taşınması için önemli bir konudur. Evden eve nakliye programının güvenli olması, her müşterinin aradığı bir hizmettir. Güncel yöntemlerin önem kazandığı günümüz nakliye hizmetinde istediğiniz süre zarfında eşyaları istediğiniz adrese kısa sürede teslim edebilirsiniz.

Özel güvenli yöntemlerimizi uygulamak için elemanlar eşyanın taşınacağı yeri etraflıca incelemektedir. Bu incelemede eşyaların taşınması esnasında meydana gelebilecek problemler tespit edilmektedir. Evin girişi, pencerelerin genişliği, kapıların genişliği, apartman girişinin ve bahçe girişinin genişliği gibi konular uzman evden eve ekspertiz personelimiz tarafından incelenmektedir.

Pratik Ev Taşıma

Taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesi adına firma elemanlarımız asansörlü taşıma işleminin gerçekleşmesi için binanın çevresini incelemektedir. Binanın ön ve arka boşluklarının incelenmesinin ardından kapalı kasa araç ve asansörlü araç için yeteri kadar boşluğun olup olmadığı tespit edilmektedir. Bu tespit önemlidir. Eğer evin etrafında asansörlü araç için veya kapalı kasa araç için yeteri kadar boşluk yoksa, bu durumda B planı devreye girmektedir.

B planı asansörsüz evden eve taşıma yöntemidir. Kapalı kasa aracın eve en yakın yere park edilmesi veya küçük çaplı araçların yardımı ile taşınması gündeme gelmektedir. Firma ekibi, dar sokaklarda bulunan evlerden, yüksek katlı evlere kadar bütün kategorilerde profesyonel özelliklere sahip nakliye hizmeti sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Nakliyeciliğin ilk safhası, taşıma işlemi esnasında meydana gelebilecek problemlerin tam anlamıyla önlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Yük araç modelinin tercihinden, eşya indirme programına kadar bütün konularda ekspertiz elemanları bilgilidir. Yapılan inlemenin ardından eşyaların özelliğine uygun paketlenmesi ve yüklenmesi işlemi başarılı bir şeklide gerçekleşmektedir.

Demtaş Nakliyat olarak 7 gün 24 saat sizlere sorunsuz hizmet sunmaktayız. 444 4 703 nolu telefondan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yorumunuz nedir ?
0Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 0 değerlendirmeden 5 (göre 0 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara