fbpx

Maltepe evden eve nakliyat Demtaş firması olarak 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. Kaliteli, sigortalı ve uygun fiyata müşteri memnuniyeti ile taşımacılık sizleri bekliyor. Sorunsuz bir şekilde eşya taşımak için ilk aşamada taşıma planının yapılması gerekir. Taşıma planı yapılmadan nakliye işlemine geçildiğinde birçok sorunla karşılaşılır. Zaman kaybı meydana gelir ve kaliteli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşmez. İlk keşif işlemi yapılmadığı zaman yük kamyonu için uygun boşluk tespiti yapılamaz ve evden eve nakliyat hizmeti gerçekleşmez. İşinin ehli servis ekibimiz, özel inceleme işlemi sonrasında taşıma programını oluşturmaktadır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Taşıma Programı

Maltepe evden eve nakliyat hizmetinde taşıma programı oluşturmak çok önemlidir. Taşıma programının sorunsuz bir şekilde oluşturulabilmesi ekspertiz elemanlarımız ilk aşamada kullanılacak kamyonun modelini belirlemektedir. Kamyonet türü yük araçlarının yanı sıra kamyon türü araçlar ve tır türü araçlar programda yer almaktadır. Araç belirleme işleminde uzman olmak önemlidir. Elemanlarımız deneyimli olduğu için araç belirlemede herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Eşyanın genel özellikleri ve eşyanın miktarı, evden eve nakliyat hizmetine özel yük aracının belirleme işleminde en önemli iki konudur. Yük araçlarının taşıma ücreti farklıdır.

Evinizde bulunan eşyaların güvenle taşınması için gerekli olan yük aracının belirlenmesi işleminin ardından eşyaların genel özellikleri dikkate alınarak kullanılacak paketleme malzemesi belirlenmektedir. Araç tercihi işlemlerinde servisimiz tecrübelidir. Bütün araç modellerimizin sanayi bakımı ve resmi işlemleri şirketimiz tarafından takip edilmektedir. Araç tercihinde her zaman için tek seferde taşıma işlemi yapacak araçlar belirlenmektedir. Filomuzda bulunan bütün araçlarımız hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Araçlarımızı kullanan evden eve nakliyat ekibimiz söz verilen zaman zarfında eşyaları yerine teslim etmektedir.

Maltepe Evden Eve Asansörlü Taşıma

Mobilya taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için marangoz ekibimiz devreye girmektedir. Marangoz ekibimiz dolapları ve kitaplıkları parçaladıktan sonra özel balonlu naylonlara sararak taşınacak duruma getirmektedir. Marangozlarımız evden eve nakliyat işlemi esnasında yer kaplayan mobilyaları ve dolapları parçalarına ayırdıktan sonra özel balonlu naylon ile sarmaktadır. Balonlu naylonların en önemli özelliği darbe emici olması ve izolasyon özelliğine sahip olmasıdır. Çizilme tehlikesi ile karşı karşıya kalan değerli mobilyalar ve değerli ev eşyaları, balonlu naylonlar sayesinde daha güvenli bir şekilde taşınabilir.

Marangoz hizmetimiz sadece eşyaların taşınması esnasında gerçekleşen bir hizmet değildir. Eşyaların yerine teslim edilmesi esnasında parçalara ayrılan dolaplar ve mobilyalar tekrar birleştirilmektedir. Mobilya montajı konusunda uzman ekibimiz kısa sürede dolapları ve mobilyaları birleştirmektedir ve eşyaları kullanılacak hale getirmektedir.

Taşıma işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için yük aracı ve asansörlü araç için yeterli boşluğun bulunması gerekir. Evden eve nakliyat hizmetinde en önemli konulardan biri asansörlü özelliğe sahip olan yük aracının yerinin tespit edilmesidir. Asansörlü aracın yerinin tespitinde pencere ve balkonlar da dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Eşyaların rahat bir şekilde geçebileceği pencere ve balkon tercih edilmektedir.

Bazı durumlarda eşyalar ne pencereden ne de balkondan taşınabilir. Bu gibi durumlarda pencerenin orta kısmında yer alan büyük cam sökülür ve eşyaların taşınması için müsait hale getirilir. Bazı evlerde ise pencere ve balkon genişliği yetersiz olur. Bu gibi durumlarda ise asansörlü araç kullanılamaz ve iş gücü ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bütün taşıma işlemlerinde girişler, kapılar, pencereler ve binanın bulunduğu sokak incelenmektedir. Bu inceleme sonunda en güvenli evden eve nakliyat programı hazırlanmaktadır.

7 gün 24 saat Demtaş Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda sizlerin yanında. Telefon numaramız: 444 4 703.

Yorumunuz nedir ?
2Çok Mutlu0Eğlenceli0Kötü0Şaşkın
Oylarınız için teşekkürler!
Oylama: 5 değerlendirmeden 5 (göre 2 Oy)

Yorum Yap

Destek Al
WhatsAp Destek
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız var mı ?
7/24 Ara